Котел твердопаливний Буржуй К-20 кВт без плити
- Готово до відправки
- Код: К20
20 600 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Котел твердопаливний Буржуй К-20 кВт без плити традиційного горіння стане багатофункціональним помічником у кожному будинку! Якісні метал і складання, подовжена топкова камера та низька ціна, здавалося б, що може бути ще краще? Але це далеко не всі переваги, які можуть Вас порадувати! Відеоогляд переваг котлів Буржуй: Основні переваги котла: в залежності від якості та виду палива, потужності котла, об'єму опалювального приміщення та об'єму води в системі опалення, одного завантаження вистачає на 4 – 8 годин горіння. котел виготовлений із сталі вітчизняного виробництва завтовшки 4 мм. котел має водяну сорочку для максимального знімання температури теплоносія. може працювати на різних видах палива: дрова, вугілля, брикети та ін. ККД казана від 80%. котел має великі завантажувальні дверцята і глибоку топку, що дозволяє економити на розпилюванні та рубанні дров. наявність 4 фланців подачі-повернення теплоносія, що дозволяє підключити котел як зліва, так і праворуч. використання двох теплообмінників – зверху та знизу, що дозволяє максимально відбирати тепло. теплообмінники виготовлені із цільного листа металу з мінімальною кількістю зварних швів. у двері котла укладено керамічний ущільнювальний шнур, що перешкоджає виходу продуктів згоряння до приміщення. відсутність дорогої обшивки, тобто. котел як радіатор опалення обігріває приміщення, де встановлений. можливість підключення виходу димоходу прямокутної чи круглої форми. можливість встановлення датчика температури та регулятора тяги.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Буржуй |
| Колір | Сірий |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Управління | Механічне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 154 |
| Вид палива | Дрова, щепа, тирси, пелети, брикети, кора, кам’яне вугілля, буре вугілля, антрацит, кокс, торф, паливо сланці |
| Габарити (ВхШхГ) | 749x459x814 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр димаря | 170 мм |
| Комплектація | твердопаливний котел, паспорт, термометр |
| Корисний об'єм камери згоряння | 60 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Матеріал | Сталь |
| Об'єм води в котлі, л | 104 |
| Орієнтовна витрата палива | 1.8 кг/год |
| Площа обігріву, кв. м | 200 |
| Потужність, кВт | 20 |
| Підключення до електромережі | Немає |
| Робота в автономному режимі від одного завантаження | 8 років |
| Робочий тиск води, кПа | 2 бар |
| Спосіб завантаження палива | Ручне завантаження |
| Тип розпалювання | ручний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 600 ₴


