Релейний стабілізатор напруги ARUNA SDR 500 Стабілізатори напруги серії SDR є автоматичними однофазними стабілізаторами напруги релейного типу та призначені для підтримки напруги 220 В в електромережі з метою забезпечення якісного електроживлення та захисту різного побутового обладнання (електронасосів, комп'ютерів, телевізорів тощо) від підвищеної, зниженої напруги та стрибків напруги в електромережі. Принцип дії релейних стабілізаторів напруги полягає в автоматичному перемиканні секцій (обмоток) автотрансформатора за допомогою електромагнітних реле. Переваги: Широкий робочий діапазон вхідної напруги Висока швидкість реакції на зміну напруги в електромережі Висока стійкість до перешкод в електричній мережі та імпульсних підвищень напруги. Відсутність спотворення форми синусоїдальної напруги електромережі Простота експлуатації Висока надійність та тривалий термін служби Модель Aruna SDR 500 відноситься до релейних типів стабілізаторів, у зв'язку з чим характеризується високою точністю вихідної напруги та швидкістю стабілізації. Відрізняється також малими габаритами та здатністю працювати у температурному діапазоні від 0 до +40 ºС. Ця модель витримує вхідну напругу в діапазоні від 140 до 260 V. При цьому похибка стабілізації на виході становить лише 8%. Ще однією відмінністю моделі Aruna SDR 500 є низька чутливість до частоти вхідної напруги, а також її спотворень. Корпус моделі зроблений із металу. Її вага складає 2,6 кг, а розмір - 22,2х12х15 см. Оснащений цифровим дисплеєм для відстеження вхідної та вихідної напруги. Термін служби при правильному використанні та невеликих стрибках напруги досягає 10 років. Характеристики: Тип обладнання: Стабілізатор Виробник: Aruna Модель: SDR 500 Країна-виробник: Китай Тип: релейний Спосіб встановлення: классический Живлення: 140-260 В Висота: 222 мм Глибина: 120 мм Ширина: 150 мм Електрична потужність: 300 Вт Кількість виходів (навантаження/фільтр): 1 + клеммное подключение Захист: Від високочастотних перешкод, Від короткого замикання, Від перегріву, Від перевантажень, Від підвищеної / зниженої напруги Індикація: аналоговий дисплей (вхідна/вихідна напруга) Вага: 3.3 кг Розміри: 222x120x150 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARUNA |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 3,3 |
| Встановлення | підлоговий |
| Гарантія | 18 місяців |
| Дисплей | Є |
| Довжина шнура живлення, м | 1,3 м |
| Діапазон напруги, В | 140-260 В |
| Захист | Від високочастотних перешкод, короткого замикання, перегріву, перевантажень, підвищеної / зниженої напруги |
| Клас захисту | IP20 |
| Колір | Чорний |
| Напруга | 220 В однофазний В |
| Потужність, ВА | 500 |
| Потужність, Вт | 300 |
| Розмір, мм | 222x120x150 мм |
| Тип | стабілізатор напруги |
| Тип підключення | 1 розетка + клемне підключення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 727 ₴


