Універсальна модель Побутовий кондиціонер Osaka ST-30HH допоможе не тільки охолодити приміщення. Це справжній універсальний помічник із компресором, який працює на сучасному безпечному холодоагенті R410A. Інноваційна розробка – плоскі ребра теплообмінника збільшують енергоефективність та знижують витрати на комунальні послуги. Дизайн стильний і спокійний одночасно, модель у білому кольорі із простою геометрією підійде до будь-якого приміщення від вишуканого ремонту в квартирі до стандартного офісного приміщення. Невеликий дисплей показує вибраний режим роботи та температуру. Різноманітність функцій У приміщенні площею 80 кв. і більше кондиціонер Osaka ST-30HH здатний якісно охолодити чи погріти повітря. При складності визначення комфортної температури на даний момент, можна скористатися автоматичним вибором. Інтелектуальна система оцінить параметри повітря та вибере необхідний ритм роботи для підтримки оптимального мікроклімату. Режим спокійного сну дозволяє безшумно підтримувати оптимальну температуру під час нічного відпочинку. За бажання можна скористатися таймером, задавши кондиціонеру завдання увімкнутися або вимкнутись у певний час. Якщо виникла потреба максимально швидко охолодити або нагріти приміщення, на допомогу прийде режим Turbo, який регулюватиме температуру в екстремально короткі терміни. Жалюзі, що плавають, направляють повітряний потік, що виключає попадання холодного повітря на людей, переохолодження і простудних захворювань, як наслідок. Захист від негоди Кондиціонер Osaka ST-30HH не вийде з ладу навіть за умов негоди. Зовнішній блок покритий спеціальним антикорозійним покриттям, яке здатне захистити його від вологості та агресивного зовнішнього середовища. Придбати кондиціонер Osaka ST-30HH ви можете, оформивши замовлення у нас на сайті, а також за телефоном гарячої лінії 0-800-300-100. Технічні характеристики: Максимальна площа приміщення 90 кв. Потужність охолодження, кВт 8,8 Потужність обігріву, кВт 8,95 Мінімальний рівень шуму внутрішнього блоку 40 Дб Тип холодоагенту R-410A Тип компресора Не інверторний Електроживлення, В/Гц/Ф 220/50/1 Середня споживана потужність 2.83 Продуктивність повітря вн. Блок 1300 Розмір, ШхГхВ, внутрішній блок 1010×220×315 Розмір ШхГхВ, зовнішній блок 968×400×655 Діаметр трубопроводу, дюйм 1/4 та 5/8 Додаткові параметри Залежно від комплектації Гарантія П'ять років повної гарантії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Osaka |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Тип компресора | Звичайний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 13 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 50 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інверторний двигун: | Немає |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ) | 1082×330×233 мм |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ) | 825×655×310 мм |
| Гарантія | 5 років |
| Дисплей на внутрішньому блоці | Є |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | від - 7 до + 43 °C |
| Колір | Білий |
| Площа охолодження/обігріву, м2 | 40-70 |
| Потужність обігрів/охолодження | 2.60 кВт |
| Режими роботи | Автоматичний; Вентилятор; Обігрів; Осушення; Охолодження |
| Рекомендована площа приміщення | 40-70 кв.м кв.м |
| Рівень шуму, внутрішній блок, дБ | 50 |
| Рівень шуму, зовнішній блок, дБ | 60 дБ |
| Теплопродуктивність | 30050 БТЕ/год |
| Тип | Спліт-система |
| Тип кондиціонера | Побутовий |
| Тип установки внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип фреону | R410A |
| Управління по Wi-Fi | Немає |
| Функції | Автовибір режиму роботи, Таймер, Нічний режим, Ф-ція авторестарту, Ф-ція самодіагностики |
| Холодопродуктивність | 30000 БТЕ/год |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 485 ₴


