Торгова марка Midea розпочинала свою діяльність як невелике підприємство, яке займалося виробництвом виробів із пластику. Сьогодні китайське підприємство виробляє сучасну техніку клімат-контролю, затребувану в Європі та Штатах. Кондиціонери для настінного монтажу китайської марки мають попит і на вітчизняному ринку. Особливий інтерес має в українців AF-18N1C0-I/AF-18N1C0-O . При виробництві цього пристрою застосовують екологічно безпечний фреон та унікальна технологія очищення FRESCO TECH. Цей біофільтр для очищення повітря запобігає попаданню в приміщення бактерій, пилку, пилу та інших забруднень. Завдяки цьому пристрій можна використовувати для комерційних та побутових потреб. Настінні кондиціонери торгової марки Midea вигідно від представлених на ринку аналогів. Безумовними перевагами цієї техніки є можливість обігріву приміщення при зниженні температури, мінімалістичний дизайн, гідрофільне покриття та ефективне використання енергії. Достоїнствами вважаються простота управління та великий набір корисних функцій. Наприклад, прилад обладнаний функцією комфортного сну та системою самодіагностики. Внутрішній блок має глянсовий хвилеподібний пластик лицьової панелі (спеціальна розробка Midea) із прихованим LED дисплеєм, у якого можна, за бажанням, вимкнути індикацію та звук. Компресор з інвертором постійного струму дозволяє збільшити ефективність роботи кондиціонера, таким чином зниження споживання енергії економить Ваші витрати. Теплообмінник із підвищеною тепловіддачею. У блоках використовують теплообмінники з трубками особливої конструкції, внутрішня поверхня яких має насічки трапецієподібної форми "Innergrove cooper", що забезпечує максимально збільшену площу поверхні теплообміну. Завдяки цьому тепловіддача підвищується на 28%, знижується рівень енергоспоживання та, отже, збільшується ефективність роботи системи. Алюмінієвий теплообмінник із гідрофільним покриттям. Підвищена змочуваність теплообмінника, алюмінієві пластини якого мають спеціальне покриття з гідрофільним шаром, що забезпечує швидке видалення конденсату з внутрішнього блоку, що не дозволяє швидко утворюватися цвілі та бактеріям, забезпечуючи при цьому ефективнішу роботу кондиціонера. Функція Turbo - при включенні даного режиму, кондиціонер здійснює максимально швидке охолодження або обігрів, для створення комфортних умов в найкоротші терміни. Режим осушення автоматично вибирає режим охолодження, що базується на різниці між встановленою температурою і дійсною кімнатною температурою. Температура регулюється під час зниження вологості повітря повторюваним включенням та вимкненням режимів охолодження та вентиляції. При ввімкненні режиму осушення на ПДК відображається символ "Крапелька". Нічний режим (режим сну) забезпечує умови для спокійного сну та комфортного пробудження. Режим триває протягом 7-ми годинного циклу, при цьому зменшується швидкість вентилятора, тим самим знижуючи рівень шуму, а також автоматично через задані проміжки, змінюючи задані з пульта температурні значення (в режимі охолодження температура піднімається на кілька градусів, а в режимі обігріву опускається). Управління роботою системи за допомогою домашньої мережі Wi-Fi через роутер, з Інтернету за допомогою спеціальної програми для мобільного пристрою. У разі виявлення витікання холодоагенту на дисплеї внутрішнього блоку з'явиться код помилки «ЕС». Ця функція допоможе захистити компресор від поломки при підвищенні температури внаслідок витоку холодоагенту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Midea |
| Тип компресора | Інверторний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 11 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 30 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi модуль | Опціонально |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ) | 957x302x213 |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ) | 770х555x300 |
| Гарантія | 60 місяців |
| Дисплей на внутрішньому блоці | Є |
| Колір | Білий |
| Нічний режим | є |
| Особливості | 24-годинний таймер; Опція WiFi; Турборежим; Самодіагностика; Нічний режим; Автоперезапуск; Гідрофільне покриття; Запам'ятовування позицій жалюзі; |
| Площа охолодження/обігріву, м2 | 53 м2 |
| Потужність обігрів/охолодження | 1.75/1.5 кВт |
| Режими роботи | Автоматичний; Вентилятор; Нічний; Обігрів; Осушення; Охолодження; Турборіжим |
| Рекомендована площа приміщення | 53 м2 кв.м |
| Рівень шуму, внутрішній блок, дБ | 42.5 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок, дБ | 56.5 дБ |
| Теплопродуктивність | 5.29 кВт |
| Тип | Спліт-система |
| Тип установки внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип фреону | R410A |
| Функції | інверторне керування автовибір режиму роботи таймер нічний режим авторестарт самоочищення самодіагностика I Feel (пульт з датчиком температури) |
| Холодопродуктивність | 5.29 кВт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 065 ₴


