Кондиціонер інверторний Midea AF8-24N1C0-I/AF8-24N1C0-O
- Готово до відправки
41 832 ₴
39 740 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компанія Midea розпочинала свою діяльність як невелика майстерня, яка займалася випуском пластикових виробів. Зараз китайське підприємство випускає надійну кліматичну техніку, популярну у Європі та Штатах. Кондиціонери для настінного монтажу цієї торгової марки користуються попитом і на вітчизняному ринку. Особливим попитом користується покупців AF8-24N1C2-I/AF8-24N1C2-O. При виробництві цієї кліматичної техніки застосовують безпечний фреон та інноваційна технологія фільтрації FRESCO TECH. Така система очищення повітря запобігає попаданню в приміщення бактерій, алергенів, дрібної сміття та інших забруднень. Завдяки цьому пристрій можна використовувати для комерційних та побутових потреб. Агрегати для клімат-контролю торгової марки Midea вигідно відрізняються від представлених на ринку аналогів. Головними перевагами китайського обладнання є можливість працювати за низьких температур, стильний дизайн, безшумна робота та низьке енергоспоживання. Плюсами вважаються можливість дистанційного керування та широкі функціональні можливості. Наприклад, обладнання обладнане функцією турбо нагріву та можливістю швидкого охолодження повітря. Компресор з інвертором постійного струму дозволяє збільшити ефективність роботи кондиціонера, таким чином зниження споживання енергії економить Ваші витрати. Теплообмінник із підвищеною тепловіддачею. У блоках використовують теплообмінники з трубками особливої конструкції, внутрішня поверхня яких має насічки трапецієподібної форми "Innergrove cooper", що забезпечує максимально збільшену площу поверхні теплообміну. Завдяки цьому тепловіддача підвищується на 28%, знижується рівень енергоспоживання та, отже, збільшується ефективність роботи системи. Алюмінієвий теплообмінник із гідрофільним покриттям. Підвищена змочуваність теплообмінника, алюмінієві пластини якого мають спеціальне покриття з гідрофільним шаром, що забезпечує швидке видалення конденсату з внутрішнього блоку, що не дозволяє швидко утворюватися цвілі та бактеріям, забезпечуючи при цьому ефективнішу роботу кондиціонера. Лівий та правий виведення дренажу. Повітряний фільтр високої густини. Функція "Слідкуй за мною (Follow Me)". При включенні даної функції на ПДК, процесор управління внутрішнього блоку отримуватиме дані про температуру в кімнаті з температурного датчика, встановленого в пульті дистанційного керування, що дозволяє точніше регулювати роботу кондиціонера, досягаючи заданого режиму в зоні знаходження ПДК в кімнаті. Функція Turbo - при включенні даного режиму, кондиціонер здійснює максимально швидке охолодження або обігрів, для створення комфортних умов в найкоротші терміни. 24-годинний таймер. Режим осушення автоматично вибирає режим охолодження, що базується на різниці між встановленою температурою і дійсною кімнатною температурою. Температура регулюється під час зниження вологості повітря повторюваним включенням та вимкненням режимів охолодження та вентиляції. При ввімкненні режиму осушення на ПДК відображається символ "Крапелька". Нічний режим (режим сну) забезпечує умови для спокійного сну та комфортного пробудження. Режим триває протягом 7-ми годинного циклу, при цьому зменшується швидкість вентилятора, тим самим знижуючи рівень шуму, а також автоматично через задані проміжки, змінюючи задані з пульта температурні значення (в режимі охолодження температура піднімається на кілька градусів, а в режимі обігріву опускається). Управління роботою системи за допомогою домашньої мережі Wi-Fi через роутер (опція), з Інтернету за допомогою спеціальної програми для мобільного пристрою. У разі виявлення витоку холодоагенту на дисплеї внутрішнього блоку з'явиться код помилки «ЕС». Ця функція допоможе захистити компресор від поломки при підвищенні температури внаслідок витоку холодоагенту. Функція самоочищення - дана функція дає можливість осушити теплообмінник перед повним відключенням кондиціонера, щоб запобігти появі в ньому плісняви та бактерій, здатних викликати неприємні запахи. Самодіагностика.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Midea |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Інверторний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 11.9 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 48.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ) | 1040*220*327 |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ) | 845*363*702 |
| Гарантія | 60 місяців |
| Дисплей на внутрішньому блоці | Є |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | від -15 до +50 °С |
| Колір | Білий |
| Нічний режим | є |
| Площа охолодження/обігріву, м2 | 70 кв.м. |
| Потужність обігрів/охолодження | 2340/2280 Вт |
| Режими роботи | Автоматичний; Вентилятор; Нічний; Обігрів; Осушення; Охолодження; Очищення повітря; Підвищена продуктивність; Самоочищення; Турборежим; Економічний; При низьких температурах |
| Рекомендована площа приміщення | 70 кв.м. кв.м |
| Рівень шуму, внутрішній блок, дБ | 45/39/34 |
| Рівень шуму, зовнішній блок, дБ | 60 дБ(А) |
| Теплопродуктивність | 8.82 кВт |
| Тип | Спліт-система |
| Тип установки внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип фреону | R410A |
| Управління по Wi-Fi | Опція |
| Функції | 24-годинний таймер; Опція WiFi; Турборежим; Самодіагностика; Нічний режим; Автоперезапуск; Гідрофільне покриття; Запам'ятовування позицій жалюзі; Функція Follow Me |
| Холодопродуктивність | 7.91 кВт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 740 ₴


