Кондиціонер інверторний Midea AG-18NXD0-I/AG-18NXD0-O
- Готово до відправки
34 188 ₴
32 479 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Midea AG-18NXD0-I / AG-18NXD0-O AG DC-Inverter - інверторний кондиціонер з оригінальним плавним дизайном внутрішнього блоку, із зовнішнім блоком у стилі "ДІМАНТ", екологічним фреоном R32, з функцією WI-Ф. Кондиціонер обладнаний функцією WiFi Ready - на внутрішньому блоці виведений USB-роз'єм, що дозволяє підключити до модуля управління всередині кондиціонера спеціальний модем, розміром з флешку (USB-stick). Він купується окремо (ОПЦІЯ) – і, такий модуль WiFi, після процедури активації з пульта дистанційного керування та встановлення мережевих налаштувань, а також встановлення програми «Midea Air» на Ваш «гаджет» та її ініціалізації через сервер виробника, дасть можливість керувати кондиціонером з будь-якого мобільного пристрою (смартфон, планшет). Ваш телефон або планшет отримає можливість дублювати всі функції пульта дистанційного керування для управління кондиціонером з будь-якої точки світу, де забезпечений доступ в інтернет. Можна керувати кондиціонером, перебуваючи будь-де, є можливість ввести тижневий розклад. DC-Inverter. Холод/тепло. Глянсовий гладкий пластик панелі. Функція «Silence» – максимально тихий режим роботи без індикації. Опція – Wi-Fi stick – для керування за допомогою Wi-Fi через роутер, з мережі інтернет, за допомогою спеціальної програми для мобільного пристрою. Прихований дисплей LED. Дизайн зовнішніх блоків Diamond. Модель пульта дистанційного керування RG10A. +8 0 З обігрів (захист від розподілу). Запам'ятовування позиції жалюзі. Авторестарт. Самодіагностика. Таймер 12 годин. Нічний режим. Гідрофільне покриття теплообмінника. Функція "Follow Me". Режим Eco для зниженого енергоспоживання. Самоочищення теплообмінника.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Midea |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Інверторний |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 11.2 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 33.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ) | 969x320x241 мм |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ) | 874x554x330 мм |
| Гарантія | 60 місяців |
| Дисплей на внутрішньому блоці | Є |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | -15...+30°C |
| Колір | Білий |
| Нічний режим | є |
| Площа охолодження/обігріву, м2 | 50 м2 |
| Потужність обігрів/охолодження | 1550/1750 Вт |
| Режими роботи | Вентилятор; Нічний; Обігрів; Осушення; Охолодження; Очищення повітря |
| Рекомендована площа приміщення | 50 м2 кв.м |
| Рівень шуму, внутрішній блок, дБ | 31/41 |
| Теплопродуктивність | 5.1 (3.1-5.85) |
| Тип | Спліт-система |
| Тип установки внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип фреону | R32 |
| Управління по Wi-Fi | Є |
| Функції | інверторне управління автовибір режиму роботи таймер нічний режим авторестарт чергове опалення самоочищення самодіагностика I Feel (пульт з датчиком температури) |
| Холодопродуктивність | 5 (1.93-5.9) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 479 ₴


