Стабілізатор напруги LVT АСН-1000 Автоматичний стабілізатор напруги LVT АСН-1000 призначений для роботи з побутовими електроприладами з потужністю споживання до 1000 Вт від мережі 220 В, 50 Гц забезпечує автоматичний контроль і регулювання напруги, а також захист від зниженої і підвищеної напруги та високовольтних імпульсів. Автоматичний регулятор напруги LVT АСН-1000 призначений для роботи з побутовими електроприладами з потужністю споживання до 1000 Вт від мережі 220 В, 50 Гц. Забезпечує автоматичний контроль і регулювання напруги мережі, а також захист від перепадів напруги і високовольтних імпульсів. АСН -1000 на базі PIC контролера американської фірми Microchip Technology Inc. призначений в першу чергу для побутових холодильників, систем управління автономним опаленням (газові котли), а також іншої електронної апаратури з асинхронними електродвигунами загальною потужністю споживання до 1000 Вт (пусковою до 3000 Вт). Стабілізатор має цифровий вимірювач потужності споживання підключеного побутового приладу, вихідної та вхідної напруги. Також стабілізатор обладнаний тепловим захистом і захистом від перевантажень. Особливості стабілізатора напруги LVT АСН-1000: Номінальна потужність навантаження 1000 Вт Короткочасна потужність навантаження 3000 Вт Подвійна вихідна розетка Запобіжники по нулю і фазі Робочий діапазон вхідної напруги 145-280 В Точність стабілізації 220 ± 7% Затримка увімкнення 5 сек або 500 сек Технічні характеристики LVT АСН-1000: Модель: LVT АСН-1000 Тип стабілізації: релейні Кількість фаз: однофазний Потужність (кВт): 1.0 Робочий діапазон, В: 145В-280В Поріг вимикання, В: 140 - 280 Похибка на виході: 5 - 7% Точність вих. напруги, В: 15 В Кількість ступенів: 9 Індикація: дисплей Підходить для: телевізору, холодильника, насоса, котла Захист від: короткого замикання, перегріву, перевантаження Вихідна потужність на фазу (ВА) при вхідній напрузі 220 В: 1000 ВА Виконання: переносний, підлоговий Місце встановлення: в приміщенні Підключення: у розетку Трансформатор: Мідний Вага, кг: 4.3 Розміри, мм: 152х85х210 Гарантія: 36 міс. Країна виробник: Україна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LVT |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 4,3 |
| Встановлення | переносний, підлоговий |
| Гарантія | 36 місяців |
| Діапазон напруги, В | 145В-280В |
| Клас захисту | IP20 |
| Колір | сірий металік |
| Напруга | 220 В (однофазний) В |
| Потужність, Вт | 1000 |
| Робоча температура | 5-35 °C град. |
| Розмір, мм | 153 х 85 х 228 мм |
| Тип стабілізатора | Релейні |
| Точність стабілізації | ±1% |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 385 ₴


