Багатофункціональний бак Aquapress Aquamulti AMV 60 Aquapress Aquamulti AMV 60 багатофункціональний бак зі змінною мембраною для використання в солярних системах при високих температурах, а також у системах комунального та побутового гарячого водопостачання або опалювальних системах. Багатофункціональні баки можуть використовуватися як функції баків серії Aquacold, так і серії Aquahot. Баки Aquamulti комплектуються спеціальною мембраною, яка завдяки компонентам, що входять до її складу, має показник максимальної температури 130 °C. Це дозволяє застосовувати продукцію даної серії за високих температур, особливо в солярних системах. Особливості: Змінна мембрана з EPDM Корпус бака з вуглецевої листової сталі Фланець із оцинкованої сталі Епоксидне порошкове покриття Максимальний робочий тиск: 10 бар Робоча температура від -10 до +130 °С Характеристика: Об'єм, л: 60 Тип мембрани: Змінна мембрана з харчової гуми EPDM Висота, мм: 745 Діаметр, мм: 415 Діаметр сполучних патрубків, дюйм: 1" Колір білий Максимальний тиск у системі, бар: 10 Діапазон температур середовища, що перекачується, °С: -10 ... + 130 °C Сфера застосування: Універсальний, сонячні колектори Країна виробник: Італія
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aquapress |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ВхШхГ) | 745х415х415 мм |
| Діаметр патрубка | 1" |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Об'єм бака, л | 60 |
| Робоча температура | -10 ... + 130 °C град. |
| Робочий тиск, бар | до 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 710 ₴


