З'єднувач розбірної (американка), призначений для швидкого та зручного стикування між собою контролера тиску до насоса. Перехідник складається з двох частин, герметичність з'єднань досягається гумовими прокладками. Різьблення (внутрішнє і зовнішнє) мають розмір 1 дюйм (32мм), матеріал - ударостійкий пластик.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NPO |
| Вага | 3.4 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота подачі, м | 8 |
| Гарантія | 60 місяців |
| Діаметр вихідного отвору, дюйм | 2" |
| Діаметр вхідного отвору, дюйм | 2" |
| Діаметр свердловини, мм | 130 |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | насос, паспорт, паковання |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | +95 |
| Максимальний розмір частинок, мм | 0.2 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Матеріал робочого колеса | Технополімер |
| Напруга | 220 V В |
| Потужність, кВт | 0.13 |
| Принцип дії | Центробіжній |
| Продуктивність, м3/год | 8 |
| Тип насоса | Циркуляційний |
| Тиск, бар | 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 107 ₴


