Регулятор для сонячних колекторів Salus з функцією PWM PCSOL 201
- Готово до відправки
- Код: PCSOL201
12 214 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Регулятор для сонячних колекторів Salus з функцією PWM PCSOL 201 Salus PCSOL 201 - це мікропроцесорний контролер зі світлодіодним екраном і простим меню працює за принципом TOUCH & PLAY. Призначений для контролю і управління роботою сонячних колекторів. Може бути використаний з ВИСОКО ЕФЕКТИВНИМИ контролерами сонячних колекторів, які контролюється за допомогою сигналу PWM і Безпотенційні Н виходу. Основні властивості: робота за принципом TOUCH & PLAY чотири датчика температури PT1000 (2 в комплекті) можливість вибору різних схем підключення можливість плавного управління двома насосами розумна сигналізація - визначення позаштатних ситуацій функція зупинки насоса після досягнення максимальної температури в баку-акумуляторі графічне відображення поточної схеми підключення на жк - дисплеї візуалізація у вигляді графіків, отриманої енергії з колектора за останні кілька днів функція захисту від замерзання функція PWM Технічні характеристики: Живлення: 230 V (AC), 50 Hz I = 0.52 A * * Споживання струму самим контролером: 0.02 A (1,5 W) Атмосферні умови роботи: 0
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salus |
| Країна виробник | Великобританія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Живлення | 230 V (AC), 50 Hz I = 0.52 A |
| Захист від замерзання | Є |
| Клас захисту | IP20 |
| Номінальна сила струму, I(А) | 0.02 A (1,5 W) |
| Робоча температура | 0 < Ta <40 ° C, вологість 10-90%, без конденсату град. |
| Розмір, мм | 140x95x40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 214 ₴


