Кондиціонер Osaka STV-07HH3 Elite Inverter R32 до -15 градусів
- Готово до відправки
- Код: STV-07HH3
14 310 ₴
13 720 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Основні режими роботи кондиціонера: Охолодження. Обігрів. Осушення. Вентиляція Спеціальне антикорозійне покриття корпусу зовнішнього блоку та його теплообмінника захищає кондиціонер від шкідливих атмосферних явищ та впливів агресивного зовнішнього середовища. Плоскі ребра теплообмінників розроблені для збільшення енергоефективності. Функції: Качання вертикальних напрямних жалюзі. Регульований повітряний потік. Автоматична швидкість вентилятора. Режим безперервного хитання заслінок (AUTOSWING). Режим підвищеної продуктивності (Turbo). Автоматична заслінка. Низьке енергоспоживання, клас А+ Авторозморожування. Автозахист компресора. Таймер увімкнення/вимкнення. Автоперезапуск. Самодіагностика. Нічний режим.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Osaka |
| Країна виробник | Китай |
| Тип компресора | Інверторний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 7 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 18 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ) | 690*283*199 |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ) | 650*456*233 |
| Гарантія | 60 місяців |
| Дисплей на внутрішньому блоці | Є |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Колір | Білий |
| Комплектація | Внутрішній та зовнішній блок; Пульт керування; Інструкція; Гарантійний талон |
| Площа охолодження/обігріву, м2 | 15-25 |
| Потужність обігрів/охолодження | 708/705 Вт |
| Режими роботи | вентиляція, осушення, охолодження і обігрів |
| Рівень шуму, внутрішній блок, дБ | 34 |
| Рівень шуму, зовнішній блок, дБ | 50 |
| Теплопродуктивність | 2.350 |
| Тип | Спліт-система |
| Тип установки внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип фреону | R32 |
| Функції | автоматичний режим, повітряний фільтр, самоочищення, таймер 24 години |
| Холодопродуктивність | 2.300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 720 ₴


