Занурювальний дренажно-фекальний насос Pedrollo MC 30/70 Насоси серії MC виготовлені з товстостінного чавуну, що характеризується високою міцністю, стійкістю до абразивної дії та довговічністю. Вони оснащені двоканальним робочим колесом, яке дозволяє перекачувати рідини з присутністю у суспензії коротковолокнистих твердих частинок. Рекомендуються для перекачування побутових стічних та каналізаційних вод, суміші води з брудом, поверхневих та ґрунтових вод на таких об'єктах, як багатоквартирні будинки, промислові будівлі, багатоярусні гаражі, підземні парковки, мийки тощо. Експлуатаційні обмеження: Глибина занурення до 10 м (з кабелем електроживлення відповідної довжини) Температура рідини до +40 °C Проходження твердих частинок у зваженому стані: до Ø 70 мм Мінімальний рівень занурення при безперервному режимі роботи: 430 мм Виконання та норми безпеки: Кабель електроживлення довжиною 10 м Зовнішній поплавковий вимикач та електричний пульт для однофазних версій Характеристика: Бренд: PEDROLLO (Італія) Max. подача, куб./год.: 90.0 Max. натиск, метрів: 13.0 Max. потужність, квт: 2.2 Корпус насоса: Чавун Крильчатка: Нержавіюча сталь AISI 304 Напруга (V): 380В 3F Номінальний струм А: 5.9 Довжина кабелю, м: 10 Різьблення "дюймів": 3" (дюйма) Вага, кг: 41.7 Гарантійний термін, міс: 12
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pedrollo |
| Країна виробник | Італія |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 41.7 |
| Габарити (ВхШхГ) | 548 х 287 х 287 мм |
| Гарантія | 1 рік |
| Довжина шнура живлення, м | 10 |
| Діаметр вихідного отвору, дюйм | 3" |
| Діаметр вхідного отвору, дюйм | 3" |
| Живлення | Мережа |
| З ножем | Немає |
| З поплавком | Немає |
| Клас захисту | ІР68 |
| Комплектація | Насос, інструкція з експлуатації |
| Максимальний розмір частинок, мм | 70 |
| Матеріал робочого колеса | Нержавіюча сталь |
| Напруга | 380 В В |
| Напір max, м | 13 |
| Потужність, кВт | 2.2 |
| Продуктивність, м3/год | 90.0 |
| Тип насоса | Дренажно- фекальний |
| Тиск, бар | 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 103 ₴


