Занурювальний фекальний насос Pedrollo MCm 10/45 Насоси Pedrollo серії MCm "BICANALE" виготовлені з чавуну, значної товщини, ці насоси відрізняються надзвичайною міцністю та стійкістю до абразивного впливу, а також довговічністю, оснащені ДВУХКАНАЛЬНИМ робочим колесом з нержавіючої сталі, яке забезпечує перекачування рідин з присутністю у суспензіях. Ø 50 мм. Ці насоси особливо рекомендовані для підйому стічних та каналізаційних вод, вод у суміші з брудом, ґрунтових та поверхневих вод на таких об'єктах, як житлові будинки, промислові підприємства, багатоярусні гаражі, підземні гаражі, зони миття тощо. Тип рідини: брудну воду Застосування: побутове застосування, застосування у комунальному господарстві Використання: дренаж, перекачування трохи забрудненої води, дренаж Типологія: занурювальні Тип продукції: занурювальні Ліміти використання: Температура рідини: до +40 °C Глибина застосування під рівнем води: до 10 м Проходження твердих частинок у зваженому стані: до Ø 50 мм При безперервній роботі мінімальне занурення: – до 305 мм для MC10/45-N – до 320 мм для MC15/45-N Характеристика: Бренд: PEDROLLO (Італія) Max. подача, куб./год.: 36.0 Max. натиск, метрів: 12 Max. потужність, квт: 0.75 Корпус насоса: Чавун Крильчатка: Нержавіюча сталь AISI 304 Напруга (V): 220В 1F Номінальний струм А: 5.0 Довжина кабелю, м: 10 Різьблення "дюймів": 2" (дюйми) Вага кг: 19.0
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pedrollo |
| Країна виробник | Італія |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 19 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина кабелю, м | 10 |
| Діаметр вихідного отвору, дюйм | 2" |
| Живлення | Мережа |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | 40°C |
| Максимальний розмір частинок, мм | до 50 мм |
| Матеріал робочого колеса | Нержавіюча сталь |
| Напруга | 220 В В |
| Напір max, м | 12 |
| Номінальна сила струму, I(А) | 5.0 |
| Потужність, кВт | 0.75 |
| Продуктивність, м3/год | 36 |
| Тип насоса | Дренажно-фекальний |
| Тиск, бар | до 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 972 ₴


