Пакетна пропозиція : Bosch Compress 7000i AWE 17, бак водонагрівач до теплових насосів SH 37 0 RS-B, система керування CR10, електричний кабель, 3-ходовий клапан, група безпеки бака-водонагрівача Тепловий насос "повітря-вода" Bosch Compress 7000i AW 17 E. модель потужністю 13 квт. коефіцієнт перетворення енергії досягає 5,1, що дозволяє отримати максимальну кількість тепла та заощадити гроші. комфортне тепло при -20°С та прохолода при 45°С завдяки двороторному інверторному компресору та роботі в реверсивному режимі. низький рівень шуму (до 53 дБ) – роботу насоса практично не чути. максимальна температура нагрівання води до 62°С, дає максимум комфорту під час купання. керування системою через інтернет з планшета або смартфона. Головні переваги Bosch Compress 7000i AW 17 E: Максимальний комфорт з високою СМР до 5,1. Завдяки інвертору тепловий насос Compress 7000i AW регулює потужність залежно від потреб системи опалення. Це оптимізує сезонний коефіцієнт ефективності та дозволяє досягти високих показників у перехідний період року. Комфортне приготування гарячої води. Система підлаштовується під індивідуальний графік споживання гарячої води. Якщо необхідно приготувати більшу кількість гарячої води або нагріти воду до високої температури за короткий термін, вона активує резерви та швидко досягає бажаного результату. Інтелектуальний контроль. Тепловий насос аналізує зовнішні умови та потреби у теплі та, згідно витрат на енергоносії, визначає, яке джерело тепла буде оптимальним – сам тепловий насос або газовий котел. Просте керування. Система управління з інтуїтивно зрозумілим дисплеєм та налаштуванням за принципом «натисні та поверни» дозволяє легко та швидко встановити необхідні параметри системи опалення та максимально ефективно використовувати новітні технології. Завдяки вбудованому інтернет-модулю керування режимами опалення, гарячого водопостачання та охолодження можливо, навіть якщо ви знаходитесь не вдома. Зовнішній блок теплового насосу Bosch Compress 7000i AW 17 E . Інвертори. Два електронні розширювальні клапани. Високоефективний модульований компресор. Інтегрована ванна для збирання конденсату. Корпус ЕРР (спінений поліпропілен). Вентилятор зі змінною швидкістю обертання плата керування. Внутрішній блок теплового насосу Bosch Compress 7000 i AW 17 E . Моноенергетичний режим роботи. Може використовуватись як єдине джерело тепла. Оплата електричного підключення. Циркуляційний насос Автоматичний розповсюджувач. Електричний нагрівач максимальною потужністю 9 кВт. Мембранний розширювальний бак. ХАРАКТЕРИСТИКИ: Виробник - Bosch Тип - повітряне (повітря-вода) Теплова потужність - при A+2/W35 – 14 кВт., при A+7/W35 – 17 кВт. Потужність (max) - електричний додатковий нагрівач – 9000 Вт. Активне охолодження - є Допустима температура зовнішнього повітря: - режим опалення: -20 до +35 °C., - режим охолодження: +15 до +45 °C Коефіцієнт перетворення COP - при A+2/W35 – 4,03., при A+7/W35 – 4,99. Макс. температура нагрівання теплоносія - 62 °C Параметри водонагрівача: Холодильна потужність - при A35/W7 – 10,17 кВт., при A35/W18 – 11,92 кВт. Рівень шуму - 53 дБ. живлення - 3~ 380 V / 50 Hz Системи захисту : - ступінь захисту (внутрішній блок) – IP X1 - ступінь захисту (зовнішній блок) - IP X4 Габорити (ВхШхГ): внутрішній блок – 700х485х386 мм., зовнішній блок – 1695х1200х545 мм. Вага: внутрішній блок – 35 кг., зовнішній блок – 184 кг. Холодоагент - R410А Колір - білий Додатково: повітряно-водяний моноенергетичний режим циркуляційний насос Grundfos UPM2 25/85 розширювальний бак – 10 л підключення (дюйм) G 1" AG макс. потік повітря - 7300 м3/год номінальна витрата опалювальної води - 2,91 м3/год Країна виробник - Німеччина Гарантія - 12 міс. офіційної гарантії Кімнатний регулятор CR 10 Для комфорту та економії: просте керування системою опалення за температурою приміщення. Кімнатний регулятор для 1-го опалювального контуру без змішувача Автоматичне визначення шини теплогенератора Управління температурою подачі з модуляцією Вбудований датчик температури Просте керування CR10 використовується як кімнатний регулятор для систем із опалювальним контуром без змішувача або для дистанційного керування контуром опалення, разом з термостатами вищого рівня. CR10 визначає температуру в контрольному приміщенні. Можливості використання: Система керування за температурою в приміщенні для установок із опалювальним контуром без змішувача Регулятор зои для опалювального контура без змішувача з модулем зон і максимум 8 опалювальними контурами в установках без пульта керування вищого рівня Дистанційне керування в установках з пристроями керування вищого рівня (напр. CW 400 із максимум 4 опалювальними контурами чи CW 800 із максимум 8 опалювальними контурами), в поєднанні з теплогенераторами з зовнішнім насосом завантаження бака непрямого нагріву придатне виключно у якості дистанційного керування Використання: З теплогенераторами з системою BUS, 2-дротова-BUS, EMS 2 чи OpenTherm Неможливе поєднання із годинниковим реле (напр. MT10, ...) Поєднання із TR..., TA..., FR... та FW... неможливо. Комплект постачання: Пристрій керування Технічна документація Технічні дані: Розміри (Ш × В × Г) - 82 x 82 x 23 мм Номінальна напруга - 10 ... 24 В постійного струму Номінальний струм - 4 мA Інтерфейс - BUS-шини EMS 2 (2-дротова-BUS, OpenTherm) Діапазон регулювання - 5 ... 30 °C Допустима температура навколишнього середовища - 0 ... 60 °C Клас захисту - III Вид захисту - IP20 Вага - 0,185 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага внутрішнього блока | 35 кг |
| Вага зовнішнього блока | 184 кг |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ) | 700х485х386 |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ) | 1695х1200х545 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Джерело тепла | Повітря-вода |
| Живлення | 3~ 380 V / 50 Hz |
| Клас захисту | Ступінь захисту (внутрішній блок) - IP X1ступінь захисту (зовнішній блок)- IP X4 |
| Комплектація | Bosch Compress 7000i AWE 17, бак водонагрівач до теплових насосів SH370 RS-B, система керування CR10, електричний кабель, 3-ходовий клапан, група безпеки бака-водонагрівача |
| Макс. температура нагрівання, °C | 62 |
| Повітряний потік, (м³/ч) | 7300 |
| Потужність в режимі нагріву, кВт | за A+2/W35 — 14 кВт, за A + 7/W35 — 17 кВт кВт. |
| Потужність в режимі охолодження, кВт | за A35/W7 — 10,17 кВт, за A35/W18 — 11,92 кВт. |
| Робоча температура | Температура зовнішнього повітря: режим отопления: -20 до +35°C, режим охлаждения: +15 до +45 °C град. |
| Розширювальний бак | 10 л |
| Рівень шуму, дБ | 53 |
| Система керування | CR10 |
| Фреон | R410А |
| Циркуляційний насос | Grundfos UPM2 25/85 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 618 241 ₴


