Проточний водонагрівач Clage MCX 3 SMARTRONIC 3.5/230
- Готово до відправки
- Код: 1500-15003
11 904 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Проточний водонагрівач Clage MCX 3 SMARTRONIC 3.5/230 Електроводонагрівач проточного типу має компактні габарити, що дозволяє легко помістити його практично під будь-яку раковину. Сильні сторони пристрою Ціна Clage MCX 3 виправдовується варіативністю функціоналу і німецькою якістю пристрою. Можна виділити такі переваги: автоматичне включення нагрівача при проходженні по приладу води; захист від перегріву; електронний контроль показників потужності для забезпечення постійної температури (при падінні тиску в системі електроніка знизить потужність, щоб температура залишалася в заданих межах, і навпаки); нагрівач спіральної форми не контактує з рідиною, що виключає можливість утворення накипу і допускає експлуатацію Clage MCX 3 з жорсткими типами води; Призначення даної моделі в забезпеченні гарячою водою однієї точки споживання, наприклад: кухонна мийка або раковина санвузла приватного житла або вбиральня громадського місця. Управління і режими Clage MCX 3 Подача потоку холодної води в пристрій призводить до його автоматичного включення і початку нагрівання рідини. Прилад здатний забезпечувати споживача гарячою водою в трьох температурних режимах, вибір яких здійснюється на верхній панелі приладу натисканням на відповідну кнопку: «ECO» - 35°C; «COMFORT» - 38°C; "MAX" - 45°С. Світлодіодна індикація відображає вибір користувача і повідомляє про виникнення можливих неполадок. Пристрій живиться від електричних однофазних мереж. Специфіка монтажу: Установку приладу допускається здійснювати в приміщеннях з плюсовою температурою повітря. Ідеальним місцем розташування може бути ніша під раковиною. Пило- та вологозахист водонагрівача класу IP25 це дозволяє. Важливо, що мінімальний потік води для включення пристрою повинен становити 1,2 літрів в хвилину. При зменшенні цього показника електроніка не запустить прилад. Характеристики: Бренд: Clage Країна реєстрації бренду: Німеччина Подача води: безнапірний Підходить: для умивальника (від 2 до 4.9 кВт) Максимальна потужність: 3.5 кВт Кількість ступенів потужності: 1 шт Максимальна продуктивність: 2 л/хв Мінімальний проток води для включення: 1.2 л/хв Електроживлення: 230 В Кількість фаз: 1 Мінімальний перетин мідної жили: 1.5 мм² Сила струму: 15 А Монтаж: настінний Керування: електронне Особливості моделі: індикатор живлення, пульт ДУ (опція), регулювання температури, Eco режим Клас захисту: IP25 Максимальна температура вихідної води: 60 °C Підключення води: зверху Підключення холодної води: 3/8 " Підключення гарячої води: 3/8 " Матеріал ТЕНа: нержавіюча сталь Виробництво: Німеччина Комплектація: кабель живлення з вилкою, інструкція з експлуатації Клас енергоефективності: A Річне енергоспоживання: 473 кВт⋅г/рік Висота: 135 мм Ширина: 186 мм Глибина: 87 мм Колір: Білий Вага: 1.5 кг Гарантія: 24 міс. Примітка: Якщо електричний проточний водонагрівач не обладнаний ПЗВ (пристрій захисного відключення) то його слід встановити.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CLAGE |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1,5 |
| Габарити (ВхШхГ) | 135х186х87 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Живлення | 230 В |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Клас захисту | IP25 |
| Колір | Білий |
| Комплектація | Кабель живлення з вилкою, інструкція з експлуатаці |
| Кількість щаблів потужності | 1 |
| Максимальна продуктивність, л/хв | 2 л/хв |
| Максимальна температура води | 60 °C град. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Монтаж | Настінний |
| Номінальна сила струму, I(А) | 15 А |
| Особливості моделі | Індикатор живлення, пульт ДУ (опція), регулювання температури, Eco режим |
| Перетин кабелю, мм2 | 1.5 мм2 |
| Потужність, кВт | 3.5 кВт |
| Призначення | Для умивальника (від 2 до 4.9 кВт) |
| Підведення води | Зверху, 3/8" |
| Керування | Електронне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 904 ₴


