Проточний водонагрівач Clage CEX9-U ELECTRONIC MPS 6,6/8,8 kW 220/240V
- Готово до відправки
- Код: 2400-26449
15 459 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Проточний водонагрівач Clage CEX9-U ELECTRONIC MPS 6,6/8,8 kW 220/240V Компактний проточний водонагрівач середньої потужності одночасного забезпечення гарячою водою душової кабіни, кухонної мийки та/або рукомийника – у новому фантастичному дизайні! Встановлена температура підтримується електронною системою споживана потужність автоматично регулюється в залежності від температури вхідної та вихідної води та величини протоки. Інформативна сенсорна панель з дисплеєм LED для встановлення температури від 20°С до 60°З точністю 1°С, а діапазоні від 35°С до 43 ° С – з точністю 0,5 °С. На дисплеї відображається температура вхідної та вихідної води, споживана потужність, величина протоки та ін. Наявність у приладі системи MULTIPLE POWER SYSTEM (MPS) для вибору одного з двох значень максимальної потужності – 6,6 кВт або 8,8 кВт. Немає потреби в обслуговуванні – нагрівальний елемент IES стійкий до утворення накипу. Можливість дистанційного керування через Bluetooth за допомогою ПДК FXS3(C) або планшет/смартфон (iOS9/Android-OS 4.4). Характеристики: Бренд: Clage Тип водонагрівача: Проточний Підведення води / Монтаж приладу: Зверху / Під раковиною Тип гідравлічного підключення: Системний (під тиском) Спосіб керування температурою: Електронне Електрична мережа: 220В-240В, однофазна Номінальна сила струму: при U=230B; 29A / 38A Номінальна потужність: при U=230B; 6,6кВт / 8.8кВт Продуктивність (∆t = 28 °C): від 3.4 до 4.5 л/хв Температура вихідної води: від 20°C до 50°C Протока води для включення, min: 2 л/хв Максимальний робочий тиск: 1 МПа Діаметр водяних патрубків: 1/2 ” Рекомендований перетин кабелю: 4.0 мм2 Дисплей: LCD Можливість дистанційного керування (пульт не входить до комплекту): є Питомий опір води при 15°С, Ω см ≥: 1100 Клас енергоспоживання: A Клас захисту: IP 25 Висота: 294 мм Ширина: 177 мм Глибина: 108 мм Вага: 2.7 кг Країна виробництва: Німеччина Гарантія: 2 роки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CLAGE |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2.7 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 294х177х108 мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Дисплей | LCD |
| Діаметр патрубка | 1/2 ” |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Клас захисту | IP 25 |
| Монтаж | Під раковиною |
| Напруга | 220 В-240 В, однофазна В |
| Номінальна сила струму, I(А) | При U=230B; 29A / 38A |
| Перетин кабелю, мм2 | 4.0 |
| Потужність, кВт | При U=230B; 6,6 кВт/8,8 кВт |
| Продуктивність, л/хв | Від 3.4 до 4.5 л/хв |
| Підведення води | Зверху |
| Робочий тиск, бар | 10 |
| Температура рідини | Від 20°C до 50°C |
| Тип | Проточний |
| Тип керування | Електронне |
| Тип підключення | Системний (під тиском) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 459 ₴


