Проточний водонагрівач Clage MCX 7 (6.5кВт)
- Готово до відправки
- Код: 1500-15007
12 342 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Проточний водонагрівач Clage MCX 7 (6.5кВт) ТОП – модель серії М. Поєднання чудової функціональності та неповторного дизайну. Розрахований на роботу в лінії (напірний) із підключенням кількох точок водозабору. Продуктивність приладу дозволяє в кожний момент часу забезпечити гарячою водою лише одну точку водозабору – мийку, біде або кухонну мийку. ВАЖЛИВО! Прилад оснащений електронною системою керування потужністю, яка забезпечує стабільну температуру вихідної води, задану користувачем, незалежно від коливань її тиску та температури на вході! Прилади MCX – найкомфортніше рішення, оскільки електроенергія витрачається тільки в той час, коли користувач відкриває кран. Внаслідок втрати електроенергії до 80% менше, ніж у накопичувальних водонагрівачів. Компактні габарити приладу дозволяють непомітно розташувати його під раковиною. Бажана температура вибирається натисканням однієї з кнопок на верхній панелі приладу: ECO (35⁰C), COMFORT (3⁰8C) або MAX (45⁰С). Характеристики: Бренд: Clage Тип водонагрівача: Проточний Підведення води / Монтаж приладу: Верхній / Під раковиною Тип гідравлічного підключення: Системний (під тиском) Спосіб керування температурою: Електронне Електрична мережа: 380В-415В, двофазна Номінальна сила струму: при U=400B; 16А Номінальна потужність: при U=400B; 6.5кВт Продуктивність (∆t = 25 °C): 3.5 л/хв Температура вихідної води: Регулювання протокою Протока води для включення, min: 1.5 л/хв Максимальний робочий тиск: 1 МПа Діаметр водяних патрубків: 3/8 ” Рекомендований перетин кабелю: 1.5 мм2 Клас енергоспоживання: A Клас захисту: IP 25 Дисплей: діоди Можливість дистанційного керування (пульт не входить до комплекту): так Питомий опір води при 15°С, Ω см ≥: 1100 Країна виробництва: Німеччина Висота: 135 мм Ширіна: 186 мм Глибина: 87 мм Вага: 1.5 кг Гарантія: 2 роки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CLAGE |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1,5 |
| Габарити (ВхШхГ) | 135х186х87 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дисплей | Діодний |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Клас захисту | IP25 |
| Колір | Білий |
| Комплектація | Кабель живлення з вилкою, інструкція з експлуатаці |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Монтаж | Настінний |
| Напруга | 380В-415В, двофазна В |
| Номінальна сила струму, I(А) | 16 А |
| Особливості моделі | Індикатор живлення, пульт ДУ (опція), регулювання температури, Eco режим |
| Перетин кабелю, мм2 | 1.5 мм2 |
| Потужність, кВт | 6.5 кВт |
| Продуктивність, л/хв | 3.5 л/хв |
| Підведення води | Зверху, 3/8" |
| Тип підключення | Системний (під тиском) |
| Тиск, бар | 10 |
| Керування | Електронне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 342 ₴


