Кондиціонер Bosch Climate CL3000i RAC 7,0кВт
- Готово до відправки
- Код: 7733701738
50 700 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Спліт-система інверторного типу Bosch Climate CL3000i - легке рішення для кондиціювання повітря, що забезпечує найкраще співвідношення ціни та якості. Спроектована у Німеччині з унікальним та ексклюзивним дизайном. Має багато функцій для вашого комфорту. Оснащений фільтром високої щільності , який утримує зважені дрібні частинки пилу та нейтралізує бактерії, грибки та мікроби. Фермент, що міститься в цьому фільтрі, вбиває бактерії, таким чином усуваючи проблему їх повторного розмноження. Робочий діапазон -15℃/+50℃ . Кондиціонер Bosch з низьким рівнем шуму до 20 дБ. Клас енергоефективності: A++/A+. Основні переваги кондиціонера Bosch Climate CL3000i Безліч функцій для вашого комфорту Wi-Fi модуль (опція) для контролю вашого комфорту, навіть коли ви не в місці, пориньте у світ підключених приладів Bosch Комфорт: «Слідкуй за мою», нічний режим, режим «тиша», безшумний режим, антихолоднеповітря та режим «турбо» Бережне споживання енергії за допомогою режиму Eco, функції Gear та режиму очікування з потужністю в 1 Вт Здорове та чисте повітря завдяки фільтру високої щільності, каталітичному фільтру та технології «i-clean» Основні функції Bosch Climate CL3000i Автоматичний повторний запуск - ваша система кондиціювання повітря запам'ятає всі налаштування у разі вимкнення живлення. Таймер відключення 1-2-3-5 год. - кондиціонер автоматично вимикається через встановлений час 1-2-3-5 год. Вітер, обходь мене - уникайте прямого потоку повітря за допомогою функції керування повітряним потоком на пульті дистанційного керування. Функція Антихолодне повітря дуже корисна для режиму опалення. Запуск обладнання та швидкість вентилятора залежить від температури теплообмінника внутрішнього блоку. Ця функція запобігає видуванню холодного повітряного потоку в приміщення і дозволяє уникнути будь-якого дискомфорту. Авторестарт - у разі вимкнення електроенергії кондиціонер фіксує всі останні налаштування та автоматично відновлює їх, коли живлення відновлюється. Осушення - режим осушення кондиціонера забезпечує видалення надлишкової вологи у приміщенні, зокрема у сиру погоду. Виявлення витоку холодоагенту: якщо пристрій виявить витік холодоагенту на дисплеї внутрішнього блоку з'явиться повідомлення EC, і кондиціонер припинить роботу. Ця функція захищає компресор від пошкодження. Самодіагностика: у разі виникнення несправності в роботі пристрій автоматично вимикається та відображає відповідний код помилки, що значно полегшує діагностику та ремонт. 4 безступінчасті швидкості вентилятора: вентилятор працює на низьких, середніх, високих, автоматичних швидкостях пропонує безступінчасте та плавне перемикання швидкостей обертання вентилятора, забезпечуючи точне керування для комфортного потоку повітря. 1 Вт в режимі очікування: розумна технологія контролю увімкнення-вимкнення забезпечує автоматичний перехід пристрою в режим енергозбереження, коли він знаходиться в режимі готовності, дозволяючи зменшити енергоспоживання з 5 Вт до 1 Вт на годину та заощадити 80-90% енергії. Захист від замерзання: функція захисту від замерзання підтримує температуру в приміщенні вище за 8 ℃ і запобігає замерзанню взимку, коли в будинку нікого немає. 2D коливання жалюзі: жалюзі можуть бути розташовані вертикально вгору або вниз. Антикорозійний захист – спеціальне антикорозійне покриття теплообмінника. Фільтр високої щільності та каталітичний фільтр. Каталітичний фільтр усуває формальдегід та інші леткі органічні сполуки, а також шкідливі гази та запахи. В той же час, завдяки зменшеному діаметру отворів сітки для фільтрації, ефективність фільтра високої щільності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 13.6 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 43.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ) | 1082x234x337 мм |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ) | 890х342х673 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дисплей на внутрішньому блоці | Є |
| Діапазон температур, °C | -15 / + 50°C |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Колір | Білий |
| Нічний режим | є |
| Площа охолодження/обігріву, м2 | 70 |
| Потужність обігрів/охолодження | 2,402 / 2,130 кВт |
| Рівень шуму, внутрішній блок, дБ | 62 |
| Рівень шуму, зовнішній блок, дБ | 67 дБ |
| Теплопродуктивність | 7,3 кВт |
| Тип | Спліт-система |
| Тип установки внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип фреону | R-32 |
| Функції | wi-fi управління (опція), захист від замерзання, нічний режим роботи, таймер 24 години, вибір режимів роботи, самоочищення, турбо режим, фотокаталітичний антибактеріальний фільтр |
| Холодопродуктивність | 7,0 кВт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 700 ₴


