Електронасоси енергоефективні циркуляційні з «мокрим» ротором серії BPS Ecomax застосовуються для забезпечення циркуляції теплоносія в системах опалювання, охолодження і кондиціонування, в сонячних системах обігріву, а також в системах гарячого водопостачання котеджів, дач, господарських об'єктів і інших споживачів. Електронасос розроблений для зниження енергоспоживання систем опалювання. Максимальна ефективність досягається при установці в системах, оснащених автоматичною запірною арматурою (термовентилі, триходові клапани і тому подібне) та приладами нагріву (котлами) із вбудованою автоматикою. Тобто, в системах, що змінюють свою гідравлічну характеристику залежно від температур теплоносія і довкілля. За відсутності цих умов ефект зниження енергоспоживання буде менше. Також може застосовуватися в системах гарячого водопостачання в якості насоса, що підвищує. Зведена таблиця характеристик Режим Споживана потужність (P₁), Вт Максимальна об'ємна подача, Qmax Об'ємна подача, Q м 3 /г 0 0,75 1,5 2,25 3,0 3,75 4,5 5,25 6,0 6,75 7,5 м 3 /г л/хв л/хв 0 12,5 25 37,5 50 62,5 75 87,5 100 112,5 125 6 130 8,0 125 Напір, м 8,0 7,9 7,8 7,7 6,9 6,1 5,3 4,4 3,6 2,8 2,0 CP5 130 7,0 7,0 7,0 7,0 6,9 6,1 5,3 4,4 3,6 2,8 2,0 PP5 130 3,7 4,5 5,4 6,2 6,9 6,1 5,3 4,4 3,6 2,8 2,0 CP4 120 5,7 5,7 5,7 5,7 5,7 5,7 5,3 4,4 3,6 2,8 2,0 PP4 130 2,7 3,2 3,8 4,3 4,9 5,4 5,3 4,4 3,6 2,8 2,0 CP3 125 4,3 4,3 4,3 4,3 4,3 4,3 4,3 4,3 3,6 2,8 2,0 PP3 105 2,0 2,3 2,6 2,9 3,3 3,6 3,9 4,3 3,6 2,8 2,0 CP2 110 3,0 3,0 3,0 3,0 3,0 3,0 3,0 3,0 3,0 2,8 2,0 PP2 35 1,7 1,8 2,0 2,1 2,3 2,4 2,6 2,7 2,9 2,8 2,0 1 20 3,0 50 1,7 1,6 1,5 1,4 1,1 ECO 120 8,0 125 2,5 2,8 3,1 3,4 3,8 4,1 4,4 4,4 3,6 2,8 2,0 Рідини, що перекачуються: чисті нев'язкі, неагресивні рідини, що не містять твердих часток або волокон, схожі з водою по щільності і хімічній активності; загальна жорсткість, не більше 700 мкг-экв/дм3 зміст з'єднань заліза, не більше 500 мкг/дм3; вміст розчиненого кисню, не більше 50 мкг/дм3 зміст нафтопродуктів, не більше 1 міліграма/дм3 водневий показник рН: 7,0 - 9,5; максимальний зміст гліколя: 50%; граничні нижнє і верхнє значення температури рідини, що перекачується: +2°C . +95°C; максимальна температура довкілля : +40°C; максимальний робочий тиск: 1 МПа (10 бар); щоб уникнути шуму кавітації тиск на всмоктуванні має бути не менше 1,5 м водяного стовпа при температурі +90°C. Конструктивні особливості: Моноблочні горизонтальні з одним робочим колесом Корпус насосної камери з чавуну з внутрішнім катафорезним покриттям Колесо робоче - відцентрове, закритого типу, виконано з термостійкого полімеру Вал з металокераміки Підшипники ковзання з металокераміки Гільза статора захисна з нержавіючої сталі AISI 304 Відбивач з нержавіючої сталі AISI 304 Ротор оснащений постійними магнітами Корпус двигуна з алюмінію Вбудована система регулювання частоти обертання ротора Вбудована система захисту двигуна від перевантаження Електронна схема вибору режиму роботи насоса Фронтальна панель управління Цифрове електронне відображення споживаної потужності, вибраного режиму роботи насоса, а також коду помилки при аварії на панелі управління Режим видалення повітря з електронасоса Гайки сполучні в комплекті Укомплектований знімним кабелем живлення з розбірним з'єднувачем
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NPO |
| Вага | 3.4 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота подачі, м | 8 |
| Гарантія | 60 місяців |
| Діаметр вихідного отвору, дюйм | 2" |
| Діаметр вхідного отвору, дюйм | 2" |
| Діаметр свердловини, мм | 130 |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | насос, паспорт, паковання |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | +95 |
| Максимальний розмір частинок, мм | 0.2 |
| Матеріал робочого колеса | Технополімер |
| Напруга | 220 V В |
| Потужність, кВт | 0.13 |
| Принцип дії | Центробіжній |
| Продуктивність, м3/год | 8 |
| Тип насоса | Циркуляційний |
| Тиск, бар | 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 762 ₴


