Свердловинний насос NPO 4SPW 8-112-5,5 (В) Електронасоси відцентрові свердловинні серії SPW призначені для перекачування води зі свердловин із внутрішнім діаметром 110 мм і більше (для моделей 4SPW) або 165 мм і більше (для моделей 6SPW), колодязів, цистерн та відкритих водойм. Можуть застосовуватися для використання в системах промислового та сільського водопостачання: в приватних будинках, фермерських господарствах, в системах мийного обладнання, в системах поливу в садівництві тощо. Обмеження: Робоча рідина: вода або інші рідини, подібні з водою по щільності та хімічної активності Загальна мінералізація води, не більше 1500 г/м3 Показник pH 6,5 – 9,5 Зміст механічних домішок, не більше 0,1% Максимальний розмір часток, не більше 0,2 м Максимальна температура рідини: + 35 °С Конструктивні характеристики: Патрубок напірний з чавуну з захисним покриттям Корпус насосної камери з нержавіючої сталі Колесо робоче – центробіжне, закритого типу, виконане зі спеціального технополімера Фланець перехідною з чавуну Вал насосної частини з нержавіючої сталі AISI 304 Гвинти, що стягують скоби та захисний кожух з нержавіючої сталі Ущільнення торцеве – графіт / SiC / NBR / AISI 304 Довжина кабелю живлення 2 м Двигун: Асинхронний двополюсний з короткозамкненим ротором, маслонаповнений Приєднання відповідно до стандарту NEMA Покращений захист електродвигуна по лінії валу Ступінь захисту IPХ8 Клас ізоляції В трифазного виконання Напруга живлення: 380 В, 50 Гц Режим роботи: тривалий Характеристики: Принцип дії: відцентровий Споживана потужність, Вт: 5500 Напруга живлення: 380В, 50 Гц Діаметр насоса, мм: 102 Мінімальний діаметр свердловини, мм: 110 Тип приєднання патрубків: різьблення Вихідний патрубок: G2-B Максимальна глибина занурення, м: 60 Максимальний напір, м: 157.0 Максимальна продуктивність, м³ / год: 15.00 Оптимальний напір, м: 112.00 Оптимальна продуктивність, м³ / год: 8.00 Тип рідини: чиста вода Максимальна температура рідини, що перекачується, ° С: 35 Максимальний розмір часток, мм: 0,2
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NPO |
| Країна виробник | Китай |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 38,5 |
| Висота подачі, м | 157 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина шнура живлення, м | 2 |
| Діаметр вихідного отвору, дюйм | 2" |
| Діаметр вхідного отвору, дюйм | 2" |
| Діаметр свердловини, мм | Від 110 мм |
| Живлення | Мережа |
| Клас захисту | IPХ8 |
| Комплектація | Насос, паспорт, паковання, кабель 2 м |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | +35°C |
| Максимальний розмір частинок, мм | 0,2 |
| Матеріал робочого колеса | Технополімер |
| Напруга | 380 В, 50 Гц В |
| Потужність, кВт | 5.5 |
| Принцип дії | Відцентрові |
| Продуктивність, м3/год | 15 |
| Режими роботи | Тривалий |
| Тип двигуна | Асинхронний двополюсний з короткозамкненим ротором, маслонаповнений |
| Тип насоса | Свердловинний |
| Тиск, бар | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 974 ₴


