Свердловинний насос NPO 3S QGD 1-65-0,75 (кабель 15 м) (A) Свердловинні шнекові електронасоси серії 3SQGD призначені для подачі чистої води зі свердловин, колодязів і цистерн з внутрішнім діаметром не менше 90 мм. Ідеально підходять для використання в системах водопостачання приватних будинків, в тому числі, з використанням автоматичних систем підтримання тиску. Обмеження: рідина: вода (крім морської) загальна мінералізація води, не більше 1500 г/м3 показник рН 6,5-9,5 вміст механічних домішок, не більше 30 г/м3 максимальний розмір часток, не більше 1 мм максимальна температура рідини +35 0C Конструктивні характеристики: патрубок напірний і сорочка насосної камери виконані з нержавіючої сталі шнековий вузол - двухзаходна гумова обойма і шнек з покриттям хромом (Cr) вал з нержавіючої сталі AISI 304 гвинти, болти стягнуті та корпус електродвигуна з нержавіючої сталі ущільнення торцеве - графіт / кераміка / NBR / AISI 304 поліпшений захист двигуна по лінії валу: ущільнення торцеве посилено спеціальною манжетою довжина кабелю живлення 15 м Двигун: асинхронний двополюсний з короткозамкненим ротором, маслонаповнений ступінь захисту IPX8 клас ізоляції В однофазне виконання з встановленими в корпус електродвигуна конденсатором напруга електроживлення 220 В, 50 Гц режим роботи : тривалий вбудован в обмотку електродвигуна захист від перевантажень з автоматичним перезапуском Характеристики: Принцип дії: шнековий Споживана потужність, Вт: 750 Напруга живлення: 220 В, 50 Гц Діаметр насоса, мм: 78 Мінімальний діаметр свердловини, мм: 90 Тип приєднання патрубків: різьблення Вихідний патрубок: G1-B Максимальна глибина занурення, м: 15 Максимальний напір, м: 110.0 Максимальна продуктивність, м³ / год: 2.00 Оптимальний напір, м: 65.00 Оптимальна продуктивність, м³ / год: 1.00 Тип рідини: чиста вода Максимальна температура рідини, що перекачується, ° С: 35 Максимальний розмір часток, мм: 1 Шнур електроживлення, довжина, м: 15
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NPO |
| Країна виробник | Китай |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 9 кг |
| Висота подачі, м | 110 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина шнура живлення, м | 15 |
| Діаметр вихідного отвору, дюйм | 1" |
| Діаметр вхідного отвору, дюйм | 1" |
| Діаметр свердловини, мм | Від 90 мм |
| Живлення | Мережа |
| Клас захисту | IPX8 |
| Комплектація | насос, паспорт, паковання, кабель |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | +35°C |
| Максимальний розмір частинок, мм | 1 |
| Матеріал робочого колеса | Нержавіюча сталь |
| Напруга | 220 В, 50 Гц В |
| Потужність, кВт | 0.75 |
| Принцип дії | шнековий |
| Продуктивність, м3/год | 2.0 |
| Режими роботи | Тривалий |
| Тип двигуна | Асинхронний двополюсний з короткозамкненим ротором, маслонаповнений |
| Тип насоса | Свердловинний |
| Тиск, бар | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 376 ₴


