Свердловинний насос NPO 4SQGD 2,5-140-1,1 (кабель 10 м) (A) Свердловинні шнекові електронасоси 4SQGD призначені для подачі чистої води без довговолокнистих домішок зі свердловин з внутрішнім діаметром не менше 110 мм і колодязів. Ідеально підходять для використання в системах водопостачання приватних будинків, поливу садів і городів, системах крапельного зрошення, в тому числі та з використанням автоматичних систем підтримання тиску. Обмеження: рідина: вода або інші рідини, подібні з водою по щільності і хімічної активності загальна мінералізація води, не більше 1500 г/м3 показник рН 6,5 – 9,5 вміст механічних домішок, не більше 30 г/м3 максимальний розмір часток, не більше 1 мм максимальна температура рідини + 35 °С Конструктивні характеристики: патрубок напірний з нержавіючої сталі насосний вузол – двухзаходна гумова обойма і шнек з покриттям хромом (Cr) сорочка насосної камери з нержавіючої сталі вал з нержавіючої сталі AISI 304 гвинти, що стягують болти й корпус електродвигуна з нержавіючої сталі ущільнення торцеве – графіт / кераміка / NBR / AISI 304 поліпшений захист двигуна по лінії валу: ущільнення торцеве посилено спеціальною манжетою довжина кабелю живлення 10 м Двигун: асинхронний двополюсний з короткозамкненим ротором ступінь захисту IPХ8 клас ізоляції В однофазне виконання з встановленими в корпус двигуна конденсатором напруга живлення: 220 В, 50 Гц режим роботи: тривалий Характеристики: Принцип дії: шнековий Споживана потужність, Вт: 1550 Напруга живлення: 220 В, 50 Гц Діаметр насоса, мм: 102 Мінімальний діаметр свердловини, мм: 110 Тип приєднання патрубків: різьблення Вихідний патрубок: G1-B Максимальна глибина занурення, м: 15 Максимальний напір, м: 165.0 Максимальна продуктивність, м³ / год: 3.30 Оптимальний напір, м: 100.00 Оптимальна продуктивність, м³ / год: 1.50 Тип рідини: чиста вода Максимальна температура рідини, що перекачується, ° С: 35 Максимальний розмір часток, мм: 1 Шнур електроживлення, довжина, м: 10
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NPO |
| Країна виробник | Україна |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 15 |
| Висота подачі, м | 165 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина шнура живлення, м | 10 |
| Діаметр вихідного отвору, дюйм | 1" |
| Діаметр вхідного отвору, дюйм | 1" |
| Діаметр свердловини, мм | Від 110 мм |
| Живлення | Мережа |
| Клас захисту | IPХ8 |
| Комплектація | Насос, паспорт, паковання, кабель 10 м |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | +35°C |
| Максимальний розмір частинок, мм | 1 |
| Матеріал робочого колеса | Нержавіюча сталь |
| Напруга | 220 В, 50 Гц В |
| Потужність, кВт | 1.55 |
| Принцип дії | шнековий |
| Продуктивність, м3/год | 3.3 |
| Режими роботи | Тривалий |
| Тип двигуна | Асинхронний двополюсний з короткозамкненим ротором |
| Тип насоса | Свердловинний |
| Тиск, бар | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 387 ₴


