Електронний контролер тиску Pedrollo Presflo Vario
- Готово до відправки
- Код: 50064200
3 877 ₴
3 252 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електронний контролер тиску Pedrollo Presflo Vario Електронний контролер тиску Pedrollo PRESFLO VARIO – це пристрій, що запускає та зупиняє електронасос, на якому він встановлений, замінюючи традиційні системи "реле тиску - гідроакумулятор". Насос запускається, коли при відкриванні крана тиск у системі падає нижче рівня тиску запуску, і зупиняється, коли об'ємна витрата дорівнює нулю або стає меншою за об'ємну витрату зупинки. Електроніка пристрою PRESFLO захищає насос від несприятливих умов експлуатації, а саме роботи досуха або частих запусків через витоки в системі. Вбудовані види захисту в Електронний контролер тиску Pedrollo PRESFLO VARIO : Сухий хід (автоматичний перезапуск) Занадто частих пусків Характеристики Електронний контролер тиску Pedrollo PRESFLO VARIO: Напруга: ~ 230 В/115 B Частота: 50-60 Гц Струм: 12 A, макс. 16 A не довше 3 с Ступінь захисту: IP 65 Тиск запуску (Pm): 0,8 ‹–› 2,4 бар Об'ємна витрата зупинки (Qa): 2 л/хв. Сполуки: 1”M BSP / 1” M NPT Максимальний робочий тиск: 10 бар Руйнівний тиск: 40 бар Вага: 650 г Макс. температура довкілля: 40 °C Макс. температура рідини: 55°C Тип приводу: 1C Макс. кількість натискань на кнопку: 1000 Макс. кількостей спрацьовувань реле: 100000 PTI: клас 3A Ступінь стійкості до забруднення: 2 Макс. Номінальна імпульсна напруга: 2,5 кВ – 230 В, 12 А для випробувань на ЕМС Робоча різниця тиску: 10 бар
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pedrollo |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.7 |
| Діаметр вхідного отвору, дюйм | 1" |
| Клас захисту | IP65 |
| Максимальна температура довкілля, °C | 40°C |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | 55°C |
| Максимальний струм, А | 12 |
| Матеріал | Пластик |
| Напруга | 230 В/115 B В |
| Номінальна сила струму, I(А) | 12 A, макс. 16 A не довше 3 с |
| Потужність, кВт | 2.5 |
| Тип | Реле тиску |
| Тиск, бар | 10 |
| Функції захисту | Сухий хід (автоматичний перезапуск), занадто частих пусків |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 252 ₴


