Свердловинний електронасос Sprut QGDa 1.8-50-0.5 + пульт + кабель 10 м Шнекові свердловинні електронасоси QGDa призначені для подачі чистої води без довговолокнистих домішок зі свердловин з внутрішнім діаметром не менше 110 мм і колодязів. Ідеально підходять для використання в системах водопостачання приватних будинків, поливу садів і городів, системах крапельного зрошення, в тому числі та з використанням автоматичних систем підтримання тиску. Обмеження: рідина: вода або інші рідини, подібні з водою по щільності та хімічної активності загальна мінералізація води, не більше 1500 г/м3 показник pH 6,5 – 9,5 вміст механічних домішок, не більше 30 г/м3 максимальний розмір часток, не більше 1 мм максимальна температура рідини + 35 °C Конструктивні характеристики: патрубок напірний з латуні сорочка насосної камери з нержавіючої сталі насосний вузол – двухзаходна гумова обойма і шнек з покриттям хромом (Cr) вал з нержавіючої сталі AISI 304 фланець перехідною з латуні гвинти, що стягують болти та корпус двигуна з нержавіючої сталі ущільнення торцеве – графіт / кераміка / NBR / AISI 304 поліпшений захист двигуна по лінії валу: ущільнення торцеве посилено спеціальною манжетою довжина кабелю живлення 10 м Двигун: асинхронний двополюсний з короткозамкненим ротором ступінь захисту IPХ8 клас ізоляції В однофазне виконання з встановленими в корпус двигуна конденсатором напруга живлення: 220 В, 50 Гц режим роботи: тривалий Характеристики: Виробник - Sprut Вид насоса - Свердловинний Споживана потужність - 0.75 кВт Максимальна глибина занурення - 15 м Напруга мережі - 220~240 В Частота струму - 50 Гц Спосіб установки насоса - Занурювальний Пропускна здатність - 2.7 куб. м/час Максимальний напір - 90 м Максимальна температура робочої рідини - 35°С Вага - 12.45 кг Країна виробник - Китай Гарантійний термін - 18 місяців
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sprut |
| Країна виробник | Китай |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 12.45 |
| Висота подачі, м | 90 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина шнура живлення, м | 10 |
| Діаметр вихідного отвору, дюйм | 1" |
| Діаметр вхідного отвору, дюйм | 1" |
| Діаметр свердловини, мм | Від 110 мм |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | насос, паспорт, паковання + кабель + пульт |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | +35 °C |
| Максимальний розмір частинок, мм | 1 |
| Матеріал робочого колеса | Латунь |
| Напруга | 220 В 50 Гц В |
| Потужність, кВт | 0.75 |
| Принцип дії | шнековий |
| Продуктивність, м3/год | 2.7 |
| Тип насоса | Свердловинний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 220 ₴


