Опис Електронасоси шнекові свердловинні. Галузь застосування Шнекові свердловинні електронасоси QGDa призначені для подачі чистої води без довговолокнистих домішок зі свердловин з внутрішнім діаметром не менше 110 мм і колодязів. Ідеально підходять для використання в системах водопостачання приватних будинків, поливу садів і городів, системах крапельного зрошення, в тому числі та з використанням автоматичних систем підтримання тиску. Зведена таблиця характеристик Модель Споживана потужність (Р 1 ),Вт Максимальна об'ємна подача, Qmax Об'ємна подача, Q м 3 /г 0 0,3 0,6 0,9 1,2 1,5 1,8 2,1 2,4 м 3 /г л/хв л/хв 0 5 10 15 20 25 30 35 40 QGDa1,8-50-0,5 750 2,7 45 Напор, м 90 80 70 58 48 40 30 20 9 QGDa2,5-60-0,75 1000 2,7 45 120 105 90 75 62 50 36 20 10 QGDa1,2-100-0,75 1000 2,7 37 140 125 105 84 63 42 22 6 QGDa1,5-120-1,1 1300 2,7 40 170 154 135 112 90 65 40 22 Обмеження рідина: вода або інші рідини, подібні з водою по щільності та хімічної активності загальна мінералізація води, не більше 1500 г/м3 показник pH 6,5 – 9,5 вміст механічних домішок, не більше 30 г/м3 максимальний розмір часток, не більше 1 мм максимальна температура рідини + 35 °C Конструктивні характеристики патрубок напірний з латуні сорочка насосної камери з нержавіючої сталі насосний вузол – двухзаходна гумова обойма і шнек з покриттям хромом (Cr) вал з нержавіючої сталі AISI 304 фланець перехідною з латуні гвинти, що стягують болти та корпус двигуна з нержавіючої сталі ущільнення торцеве – графіт / кераміка / NBR / AISI 304 поліпшений захист двигуна по лінії валу: ущільнення торцеве посилено спеціальною манжетою довжина кабелю живлення 10 м Двигун асинхронний двополюсний з короткозамкненим ротором ступінь захисту IPХ8 клас ізоляції В однофазне виконання з встановленими в корпус двигуна конденсатором напруга живлення: 220 В, 50 Гц режим роботи: тривалий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sprut |
| Вага | 14.3 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота подачі, м | 120 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина шнура живлення, м | 10 |
| Діаметр вихідного отвору, дюйм | 1" |
| Діаметр вхідного отвору, дюйм | 1" |
| Діаметр свердловини, мм | 110 |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | насос, паспорт, паковання + кабель + пульт |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | +35 |
| Максимальний розмір частинок, мм | 1 |
| Матеріал робочого колеса | Латунь |
| Напруга | 220 V В |
| Потужність, кВт | 1 |
| Принцип дії | шнековий |
| Продуктивність, м3/год | 2.7 |
| Тип насоса | Свердловинний |
| Тиск, бар | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 885 ₴


