Опис Електронасоси свердловинні. Галузь застосування Електронасоси відцентрові свердловинні серії SPW призначені для перекачування води зі свердловин з внутрішнім діаметром 110 мм і більше (для моделей 4SPW) або 165 мм і більше (для моделей 6SPW), колодязів, цистерн і відкритих водойм. Можуть застосовуватися для використання в системах промислового та сільськогосподарського водопостачання: в приватних будинках, фермерських господарствах, в системах мийного обладнання, в системах поливу в садівництві тощо. Зведена таблиця характеристик Модель Споживана потужність (Р 2 ), кВт Максимальна об'ємна подача, Qmax Об'ємна подача, Q м3/г 0 1,5 3,0 4,5 6,0 7,5 8,0 9,0 10,5 12,0 13,5 м3/г л/хв л/хв 0 25 50 75 100 125 133 150 175 200 225 4SPW 8-112-5,5 5,5 15 250 Напор, м 157 153 148 140 130 117 112 100 84 63 38 4SPW 8-145-7,5 7,5 202 195 189 178 165 150 145 132 108 81 48 Обмеження Робоча рідина: вода або інші рідини, подібні з водою по щільності та хімічної активності Загальна мінералізація води, не більше 1500 г/м3 Показник pH 6,5 – 9,5 Зміст механічних домішок, не більше 0,1% Максимальний розмір часток, не більше 0,2 мм Максимальна температура рідини: + 35 °С Конструктивні характеристики Патрубок напірний з чавуну з захисним покриттям Корпус насосної камери з нержавіючої стали Колесо робоче – центробіжне, закритого типу, виконане зі спеціального технополімера Фланець перехідною з чавуну Вал насосної частини з нержавіючої сталі AISI 304 Гвинти, що стягують скоби та захисний кожух з нержавіючої сталі Ущільнення торцеве – графіт / SiC / NBR / AISI 304 Довжина кабелю живлення 2 м Двигун Асинхронний двополюсний з короткозамкненим ротором, маслонаповнений Приєднання відповідно до стандарту NEMA Покращений захист електродвигуна по лінії валу ступінь захисту IPХ8 Клас ізоляції В трифазного виконання Напруга живлення: 380 В, 50 Гц Режим роботи: тривалий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sprut |
| Вага | 38.5 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота подачі, м | 157 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина шнура живлення, м | 2 |
| Діаметр вихідного отвору, дюйм | 2" |
| Діаметр вхідного отвору, дюйм | 2" |
| Діаметр свердловини, мм | 110 |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | насос, паспорт, паковання + кабель |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | +35 |
| Максимальний розмір частинок, мм | 0.2 |
| Матеріал робочого колеса | Технополімер |
| Напруга | 380 V В |
| Потужність, кВт | 5.5 |
| Принцип дії | Відцентровий |
| Продуктивність, м3/год | 15 |
| Тип насоса | Свердловинний |
| Тиск, бар | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 692 ₴


