Відцентровий електронасос NPO JS 110
- Готово до відправки
- Код: 4823121305658
4 212 ₴
3 813 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис Електронасоси самовсмоктувальні. Галузь застосування електронасоси самовсмоктувальні, струменево-відцентрові серії JS призначені для подачі води з відкритих водойм, колодязів, свердловин, накопичувальних місткостей. Використовуються в системах поливу садів і городів, системах крапельного зрошення, системах підвищення тиску різного призначення. Конструкція насосної частини JS дозволяє отримати більш високий напір та висоту всмоктування в порівнянні зі звичайними відцентровими насосами такої ж потужності. Є хорошим рішенням для використання в станціях автоматичного підвищення тиску для систем водопостачання приватних будинків і котеджів. Зведена таблиця харакетристик Модель Споживана потужність(P1), Вт Максимальна об'ємна подача, Qmax Об'ємна подача,Q м 3 /г 0 0,45 0,9 1,35 1,8 2,25 2,7 3,15 3,6 4,05 м 3 /г л/хв л/хв 0 7,5 15 22,5 30 37,5 45 52,5 60 67,5 JS60 550 3,0 50 Напор,м 37 31 26 21 16,5 12,5 JS80 800 3,0 50 45 41 37 32 28 23 14 JS110X 950 3,2 54 48 44 40 35 31 27 20 5 JS110 950 3,2 54 48 45 43 39 36 33 27 13 Обмеження рідина: вода або інші рідини, подібні з водою по щільності та хімічної активності загальна мінералізація води, не більше 1500 г/м3 показник pH 6,5 – 9,5 вміст механічних домішок, не більше 0,01% максимальний розмір часток, не більше 0,2 мм максимальна температура рідини: + 40 °С максимальна температура навколишнього середовища: +40 °С максимальний робочий тиск: 0,6 МПа (6 бар) Конструктивні характеристики моноблочні горизонтальні з одним робочим колесом корпус насосної камери з нержавіючої сталі AISI 304 колесо робоче – центробіжне, закритого типу, виконане з нержавіючої сталі AISI 304 вбудований в насосну камеру вузол ежектора (дифузор з трубкою Вентурі) виконаний з високоміцного технополімера NORYL вал з нержавіючої сталі AISI 304 ущільнення торцеве – графіт / кераміка / NBR / AISI 304 укомплектований кабелем живлення Двигун асинхронний двополюсний з короткозамкненим ротором, з самовентиляцією ступінь захисту IP44 клас ізоляції В однофазне виконання з встановленими в коробку висновків конденсатором вбудований в обмотку двигуна захист від перевантажень з автоматичним перезапуском напруга живлення: 220 В, 50 Гц режим роботи: тривалий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NPO |
| Вага | 3.4 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота подачі, м | 8 |
| Гарантія | 60 місяців |
| Діаметр вихідного отвору, дюйм | 2" |
| Діаметр вхідного отвору, дюйм | 2" |
| Діаметр свердловини, мм | 130 |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | насос, паспорт, паковання |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | +95 |
| Максимальний розмір частинок, мм | 0.2 |
| Матеріал робочого колеса | Технополімер |
| Напруга | 220 V В |
| Потужність, кВт | 0.13 |
| Принцип дії | Центробіжній |
| Продуктивність, м3/год | 8 |
| Тип насоса | поверхневий |
| Тиск, бар | 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 813 ₴


