Поверхневий електронасос Sprut MRS 4
- Готово до відправки
- Код: 4823072200422
5 727 ₴
5 184 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис Електронасоси центробіжні багатоступінчасті. Галузь застосування Електронасоси серії MRS є багатоступінчатими та призначені для подачі води з відкритих водойм, колодязів, свердловин, накопичувальних місткостей. Використовуються в системах поливу садів і городів, системах крапельного зрошення, системах підвищення тиску різного призначення. Завдяки конструкції гідравлічної частини електронасос має високий к.к.д. і низький рівень шуму. Є хорошим рішенням для використання в станціях автоматичного підвищення тиску для систем водопостачання приватних будинків і котеджів. Зведена таблиця характеристик Модель Споживана потужність (Р 1 ), Вт Максимальна об'ємна подача, Qmax Об'ємна подача, Q м 3 /г 0 0,6 1,2 1,8 2,4 3 3,6 4,2 4,8 5,4 м 3 /г л/хв л/хв 0 10 20 30 40 50 60 70 80 90 MRS3 750 5 83 Напор, м 35 33,5 31 28 25 21 17 12 7 MRS4 950 5,4 90 45 43 40 37 33 29 24 19 14 8 MRS5 1150 6 100 55 53 50 47 43 38 33 26 19 11 Обмеження рідина: вода або інші рідини, подібні з водою по щільності та хімічної активності загальна мінералізація води, не більше 1500 г/м3 показник pH 6,5 - 9,5 вміст механічних домішок, не більше 0,01% максимальний розмір частинок, не більше 0,2 мм максимальна температура рідини: +40°С максимальна температура навколишнього середовища: +40°С максимальний робочий тиск: 0,7 МПа (7 бар) Конструктивні характеристики моноблочні горизонтальні багатоступінчасті корпус насосної камери з чавуну і нержавіючої сталі колесо робоче - центробіжне, закритого типу, виконане з високоміцного технополімера NORYL вал з нержавіючої сталі AISI 304 (AISI 316) ущільнення торцеве - графіт / кераміка / NBR / AISI 304 укомплектований кабелем живлення Двигун асинхронний двополюсний з короткозамкненим ротором, з самовентиляцією ступінь захисту IP44 клас ізоляції В однофазне виконання з встановленими в коробку висновків конденсатором вбудований в обмотку двигуна захист від перевантажень з автоматичним перезапуском напруга живлення: 220 В, 50 Гц режим роботи: тривалий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sprut |
| Вага | 11.6 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота подачі, м | 45 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр вихідного отвору, дюйм | 1" |
| Діаметр вхідного отвору, дюйм | 1" |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | насос, паспорт, паковання + кабель |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | +40 |
| Максимальний розмір частинок, мм | 0.2 |
| Матеріал робочого колеса | Технополімер |
| Напруга | 220 V В |
| Потужність, кВт | 0.95 |
| Принцип дії | Центробіжній |
| Продуктивність, м3/год | 5.4 |
| Тип насоса | поверхневий |
| Тиск, бар | 7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 184 ₴


