Опис Електронасоси центробіжні самовсмоктувальні багатоступінчасті. Галузь застосування Електронасоси серії MRS-Н є багатоступінчатими самовсмоктуючими та призначені для подачі води з відкритих водойм, колодязів, свердловин, накопичувальних місткостей. Використовуються в системах поливу садів і городів, системах крапельного зрошення, системах підвищення тиску різного призначення. Завдяки конструкції гідравлічної частини електронасос має високий к.к.д. і низький рівень шуму. Назва самовсмоктувальний визначається здатністю створювати в підвідному трубопроводі вакуум необхідної величини, щоб підняти рідину до осі всмоктувального патрубка. Є хорошим рішенням для використання в станціях автоматичного підвищення тиску для систем водопостачання приватних будинків і котеджів, автоматичного поливу - в умовах, де потрібна висока об'ємна подача в широкому діапазоні напору насоса. Зведена таблиця характеристик Модель Споживана потужність (Р 1 ), Вт Максимальна об'ємна подача, Qmax Об'ємна подача, Q м 3 /г 0 1,2 2,4 3,6 4,8 6 7,2 8,4 м 3 /г л/хв л/хв 0 20 40 60 80 100 120 140 MRS-H3 950 8 133 Напор, м 38 35 33 29,5 25 18 10 MRS-H4 1250 8 133 48 45,5 42 38,5 34,5 27,5 17 2 MRS-H5 1600 8,4 140 58 57 54 49 43,5 36 26 10 Обмеження рідина: вода або інші рідини, подібні з водою по щільності та хімічної активності загальна мінералізація води, не більше 1500 г/м3 показник pH 6,5 – 9,5 вміст механічних домішок, не більше 0,01% максимальний розмір часток, не більше 0,2 мм максимальна температура рідини: + 40 °С максимальна температура навколишнього середовища: +40 °С максимальний робочий тиск: 0,7 МПа (7 бар) Конструктивні характеристики моноблочні горизонтальні багатоступінчасті зважені корпус насосної камери з чавуну і нержавіючої сталі колесо робоче – центробіжне, закритого типу, виконане з високоміцного технополімера NORYL вал з нержавіючої сталі AISI 304 ущільнення торцеве – графіт / кераміка / NBR / AISI 304 укомплектований кабелем живлення Двигун асинхронний двополюсний з короткозамкненим ротором, з самовентиляцією ступінь захисту IP44 клас ізоляції В однофазне виконання з встановленими в коробку висновків конденсатором вбудована в обмотку двигуна захист від перевантажень з автоматичним перезапуском напруга живлення: 220 В, 50 Гц режим роботи: тривалий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sprut |
| Вага | 16.4 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота подачі, м | 48 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр вихідного отвору, дюйм | 1 1/4" |
| Діаметр вхідного отвору, дюйм | 1 1/4" |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | насос, паспорт, паковання + кабель |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | +40 |
| Максимальний розмір частинок, мм | 0.2 |
| Матеріал робочого колеса | Технополімер |
| Напруга | 220 V В |
| Потужність, кВт | 1.25 |
| Принцип дії | Центробіжній |
| Продуктивність, м3/год | 8 |
| Тип насоса | поверхневий |
| Тиск, бар | 7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 951 ₴


