Циркуляційний електронасос NPO BPS 20/4S -130 шнур + гайка
- Готово до відправки
- Код: 4823072200729
1 895 ₴
1 684 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис Електронасоси циркуляційні з "мокрим" ротором. Галузь застосування Електронасоси циркуляційні BPS20-S призначені для перекачування робочих рідин в одно- і двотрубних системах опалення відкритого та закритого типу, в тому числі використовуючих енергію сонця, в теплових насосах, в системах кондиціонування повітря. Зведена таблиця характеристик Модель Споживана потужність(P1), Вт Максимальна об'ємна подача, Qmax Об'ємна подача,Q м3/г 0 0,5 1,0 1,5 2,0 2,5 м3/г л/хв л/хв 0 0,14 0,28 0,42 0,56 0,69 BPS20-4S-130 62 2,5 0,69 Напор,м 4,9 4,4 4,0 3,4 2,6 1,4 48 2,0 0,56 4,4 4,0 3,3 2,3 1,3 32 1,5 0,42 3,8 2,9 2,0 0,9 BPS20-6S-130 95 2,7 0,75 6,4 6,0 5,4 4,2 2,9 1,6 65 1,5 0,64 5,4 4,2 2,8 1,4 45 1,0 0,28 3,5 1,8 1,0 BPS20-12S-180 165 2,1 0,58 12,0 9,8 7,5 5,0 2,6 115 1,2 0,33 7,2 4,6 2,1 75 0,7 0,19 3,6 1,6 Обмеження робоча рідина: чисті нев'язкі, неагресивні рідини, що не містять твердих часток або волокон, подібні з водою по щільності та хімічної активності загальна жорсткість рідини, не більше 700 мкг-екв / кг вміст сполук заліза, не більше 500 мкг / кг вміст розчиненого кисню, не більше 50 мкг / кг вміст нафтопродуктів, не більше 1 мг / кг значення рН 7,0-9,5 максимальний вміст гліколю: 50% максимальний робочий тиск: 1 М Па (10 бар) граничні нижне та верхне значення температури перекачуваємої рідини від -10 °С до + 110 °С максимальна температура навколишнього середовища: +40 °С щоб уникнути кавітаційного шуму тиск на всмоктуванні повинно бути не менше 1,5 м водяного стовпа при температурі + 90 ° С Конструктивні характеристики моноблочні горизонтальні з одним робочим колесом корпус насосної камери з чавуну колесо робоче – центробіжне, закритого типу, виконане з термостійкого полімеру вал з металокераміки підшипники ковзання радіального типу з металокераміки гільза статора захисна з нержавіючої сталі AISI 304 відбивач з нержавіючої сталі AISI 304 корпус двигуна з алюмінію гайки сполучні в комплекті укомплектований кабелем живлення Двигун асинхронний двополюсний з короткозамкненим «мокрим» ротором, трьох швидкісний охолодження двигуна рідиною, що перекачується перемикання швидкостей здійснюється механічним трьохпозиційним перемикачем ступінь захисту IP44 клас ізоляції H однофазне виконання з встановленими в коробку висновків конденсатором напруга живлення: 220 в, 50 Гц режим роботи: тривалий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NPO |
| Вага | 2.3 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота подачі, м | 4.9 |
| Гарантія | 36 місяців |
| Діаметр вихідного отвору, дюйм | 1" |
| Діаметр вхідного отвору, дюйм | 1" |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | насос, паспорт, паковання + гайки 8 шт. |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | +110 |
| Максимальний розмір частинок, мм | 0.05 |
| Матеріал робочого колеса | Технополімер |
| Напруга | 220 V В |
| Потужність, кВт | 0.062 |
| Принцип дії | Відцентровий |
| Продуктивність, м3/год | 2.5 |
| Тип насоса | Циркуляційний |
| Тиск, бар | 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 684 ₴


