Опис Електронасоси циркуляційні з "мокрим" ротором та терморегулятором. Галузь застосування Електронасоси циркуляційні серії BPS-G призначені для перекачування робочих рідин в одно-і двотрубних системах опалення відкритого та закритого типу, в системах опалення типу "тепла підлога", в тому числі використовуючих енергію сонця, в теплових насосах, в системах кондиціонування повітря при стабільній або слабо мінливій витраті робочої рідини, а також в системах гарячого водопостачання в якості насоса для рециркуляції. Зведена таблиця характеристик Модель Споживана потужність(P1), Вт Максимальна об'ємна подача, Qmax Об'ємна подача,Q м 3 /г 0 0,4 0,8 1,2 1,6 2,0 2,4 2,8 3,2 3,6 м 3 /г л/хв л/хв 0 0,11 0,22 0,33 0,44 0,56 0,67 0,78 0,89 1,0 BPS 20-2G-130/B 52 1,6 0,44 Напор,м 3 2,9 2,6 2,3 1,9 BPS 20-4G-130/B 65 2,0 0,55 5,3 4,9 4,5 3,8 3,3 2,4 BPS 25-4G-180 70 2,8 0,78 5,4 5,1 4,7 4,0 3,5 2,8 2,1 1,3 BPS 25-6G-180 90 3,6 1,0 6,8 6,4 5,9 5,4 4,9 4,3 3,7 3,0 2,2 1, Обмеження робоча рідина: чисті нев'язкі, неагресивні рідини, що не містять твердих часток або волокон, подібні з водою по щільності і хімічної активності загальна жорсткість рідини, не більше 700 мкг-екв / кг вміст сполук заліза, не більше 500 мкг / кг вміст розчиненого кисню, не більше 50 мкг / кг вміст нафтопродуктів, не більше 1 мг / кг значення рН 7,0-9,5 максимальний вміст гліколю: 50% максимальний робочий тиск: 1 М Па (10 бар) граничні нижню і верхню значення температури робочої рідини від + 2 °С до + 110 °С максимальна температура навколишнього середовища: +40 °С щоб уникнути кавітаційного шуму тиск на всмоктуванні повинно бути не менше 1,5 м водяного стовпа при температурі + 90 °С Конструктивні характеристики моноблочні горизонтальні з одним робочим колесом корпус насосної камери з чавуну або латуні колесо робоче – центробіжне, закритого типу, виконане з термостійкого полімеру вал з металокераміки підшипники ковзання радіального типу з металокераміки корпус насосної камери з чавуну або латуні (моделі з ІНДЕКО "В") гільза статора захисна з нержавіючої сталі AISI 304 відбивач з нержавіючої сталі AISI 304 корпус двигуна з алюмінію вбудований терморегулятор укомплектований виносним датчиком температури гайки сполучні в комплекті укомплектований кабелем живлення Двигун асинхронний двополюсний з короткозамкненим « мокрим » ротором охолодження двигуна робочою рідиною вибір режиму роботи здійснюється кнопкою на коробці висновків вибір температури включення / вимкнення помпи регулятором на коробці висновків ступінь захисту IP44 клас ізоляції H однофазне виконання з встановленими в коробку висновків блоком управління напруга живлення: 220 в, 50 Гц режим роботи: тривалий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NPO |
| Вага | 2.4 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота подачі, м | 3 |
| Гарантія | 36 місяців |
| Діаметр вихідного отвору, дюйм | 1" |
| Діаметр вхідного отвору, дюйм | 1" |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | насос, паспорт, паковання + гайки 8 шт. |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | +110 |
| Максимальний розмір частинок, мм | 0.05 |
| Матеріал робочого колеса | Технополімер |
| Напруга | 220 V В |
| Потужність, кВт | 0.052 |
| Принцип дії | Відцентровий |
| Продуктивність, м3/год | 1.6 |
| Тип насоса | Циркуляційний |
| Тиск, бар | 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 905 ₴


