Опис Електронасоси циркуляційні з "мокрим" ротором. Галузь застосування Електронасоси циркуляційні BPS Solar призначені для забезпечення циркуляції теплоносія в системах опалення, охолодження та кондиціювання, сонячних системах обігріву і гарячого водопостачання котеджів, дач, господарських об'єктів і інших споживачів. Електронасоси можуть встановлюватися в закритих і відкритих системах. Зведена таблиця характеристик Модель Споживана потужність(P1), Вт Максимальна об'ємна подача, Qmax Об'ємна подача,Q м 3 /г 0 0,5 1,0 1,5 2,0 2,5 3,0 м 3 /г л/хв л/хв 0 0,14 0,28 0,42 0,56 0,69 0,83 BPS 25-4S-180 Solar 68 3,0 0,83 Напор,м 5,1 4,6 4,0 3,5 2,7 1,8 0,7 48 2,0 0,56 4,6 3,6 2,6 1,7 0,9 32 1,5 0,42 3,5 2,2 1,3 0,6 BPS 25-6S-180 Solar 100 3,6 1,0 6,1 5,7 5,1 3,6 2,7 1,8 0,9 70 2,5 0,69 5,4 4,4 3,5 2,7 1,7 1,1 55 2,0 0,56 4,4 3,0 1,8 1,1 0,8 Обмеження Робоча рідина: чисті нев'язке, неагресивні рідини, що не містять твердих часток або волокон, подібні з водою по щільності і хімічної активності Загальна жорсткість рідини, не більше 700 мкг-екв / кг Зміст сполук заліза, не більше 500 мкг / кг Вміст розчиненого кисню, не більше 50 мкг / кг Вміст нафтопродуктів, не більше 1 мг / кг значення рН 7,0-9,5 Максимальний вміст гліколю: 50% Максимальний робочий тиск: 1 МПа (10 б ар) Граничні нижню і верхню значення температури робочої рідини від -10 °С до +125 ºС (+ 145 º С протягом 2 годин) Максимальна температура навколишнього середовища: +40 °С Щоб уникнути кавітаційного шуму тиск на всмоктуванні повинно бути не менше 1,5 м водяного стовпа при температурі + 90 °С Конструктивні характеристики Моноблочні горизонтальні з одним робочим колесом Корпус насосної камери з чавуну з внутрішнім катафорезним покриттям Колесо робоче - центробіжне, закритого типу, виконане з нержавіючої сталі Вал з металокераміки Підшипники ковзання радіального типу з металокераміки Гільза статора захисна з нержавіючої стали AISI 304 Відбивач з нержавіючої сталі AISI 304 Корпус двигуна з алюмінію Гайки з'єднувальні у комплекті Укомплектований кабелем живлення Двигун Асинхронний двополюсний з короткозамкненим «мокрим» ротором, трьох швидкісний Охолодження двигуна робочою рідиною Перемикання швидкостей здійснюється механічним трьохпозиційним перемикачем Ступінь захисту IP44 Клас ізоляції H однофазне виконання з встановленим в коробку висновків конденсатором Напруга живлення: 220 В, 50 Гц Режим роботи: тривалий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NPO |
| Вага | 2.5 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота подачі, м | 6.1 |
| Гарантія | 36 місяців |
| Діаметр вихідного отвору, дюйм | 1 1/2" |
| Діаметр вхідного отвору, дюйм | 1 1/2" |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | насос, паспорт, упаковка + приєднувальний комплект |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | +110 |
| Максимальний розмір частинок, мм | 0.05 |
| Матеріал робочого колеса | Нержавіюча сталь |
| Напруга | 220 V В |
| Потужність, кВт | 0.1 |
| Принцип дії | Відцентровий |
| Продуктивність, м3/год | 3.6 |
| Тип насоса | Циркуляційний |
| Тиск, бар | 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 849 ₴


