Опис Електронасоси циркуляційні з "мокрим" ротором. Галузь застосування Електронасоси циркуляційні BPS Solar призначені для забезпечення циркуляції теплоносія в системах опалення, охолодження та кондиціювання, сонячних системах обігріву і гарячого водопостачання котеджів, дач, господарських об'єктів і інших споживачів. Електронасоси можуть встановлюватися в закритих і відкритих системах. Зведена таблиця характеристик Модель Споживана потужність(P1), Вт Максимальна об'ємна подача, Qmax Об'ємна подача,Q м 3 /г 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 м 3 /г л/хв л/хв 0 0,28 0,55 0,83 1,11 1,39 1,66 1,94 2,22 2,5 2,78 BPS 25-8S-180 Solar 182 8 2,22 Напор,м 8,5 8,2 7,8 7 6,1 5 4,9 2,5 1 170 4,5 1,25 8,2 7,3 5,9 4,1 2,3 145 2,5 0,69 7 5,1 2,1 BPS 32-8S-180 Solar 280 10,5 2,92 8,6 7,9 7,2 6,5 6 5,5 4,8 4 3,4 2,7 1,5 225 6,5 1,81 8,2 6,7 5,2 3,9 2,6 1,9 1,4 150 3 0,83 6,6 3,5 1,6 1,1 Обмеження Робоча рідина: чисті нев'язке, неагресивні рідини, що не містять твердих часток або волокон, подібні з водою по щільності і хімічної активності Загальна жорсткість рідини, не більше 700 мкг-екв / кг Зміст сполук заліза, не більше 500 мкг / кг Вміст розчиненого кисню, не більше 50 мкг / кг Вміст нафтопродуктів, не більше 1 мг / кг значення рН 7,0-9,5 Максимальний вміст гліколю: 50% Максимальний робочий тиск: 1 МПа (10 б ар) Граничні нижню і верхню значення температури робочої рідини від -10 °С до +125 ºС (+ 145 º С протягом 2 годин) Максимальна температура навколишнього середовища: +40 °С Щоб уникнути кавітаційного шуму тиск на всмоктуванні повинно бути не менше 1,5 м водяного стовпа при температурі + 90 °С Конструктивні характеристики Моноблочні горизонтальні з одним робочим колесом Корпус насосної камери з чавуну з внутрішнім катафорезним покриттям Колесо робоче - центробіжне, закритого типу, виконане з нержавіючої сталі Вал з металокераміки Підшипники ковзання радіального типу з металокераміки Гільза статора захисна з нержавіючої стали AISI 304 Відбивач з нержавіючої сталі AISI 304 Корпус двигуна з алюмінію Гайки з'єднувальні у комплекті Укомплектований кабелем живлення Двигун Асинхронний двополюсний з короткозамкненим «мокрим» ротором, трьох швидкісний Охолодження двигуна робочою рідиною Перемикання швидкостей здійснюється механічним трьохпозиційним перемикачем Ступінь захисту IP44 Клас ізоляції H однофазне виконання з встановленим в коробку висновків конденсатором Напруга живлення: 220 В, 50 Гц Режим роботи: тривалий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NPO |
| Вага | 4.2 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота подачі, м | 8.5 |
| Гарантія | 36 місяців |
| Діаметр вихідного отвору, дюйм | 1 1/2" |
| Діаметр вхідного отвору, дюйм | 1 1/2" |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | насос, паспорт, упаковка + приєднувальний комплект |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | +110 |
| Максимальний розмір частинок, мм | 0.05 |
| Матеріал робочого колеса | Нержавіюча сталь |
| Напруга | 220 V В |
| Потужність, кВт | 0.18 |
| Принцип дії | Відцентровий |
| Продуктивність, м3/год | 8 |
| Тип насоса | Циркуляційний |
| Тиск, бар | 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 057 ₴


