Опис Електронасоси циркуляційні з "мокрим" ротором. Галузь застосування Електронасоси циркуляційні BPS25-S призначені для перекачування робочих рідин в одно- та двотрубних системах опалення відкритого та закритого типу, в тому числі використовуючих енергію сонця, в теплових насосах, в системах кондиціонування повітря при стабільній або слабо мінливій витраті робочої рідини. Зведена таблиця характеристик Модель Споживана потужність (P1), Вт Максимальна об'ємна подача, Qmax Об'ємна подача, Q м 3 /г 0 0,4 0,8 1,2 1,6 2,0 2,4 2,8 3,2 3,6 м 3 /г л/хв л/хв 0 0,1 0,2 0,3 0,4 0,6 0,7 0,8 0,9 1,0 BPS25-12S-180 245 3,72 1,03 Напор,м 12 11,5 10,8 10,0 9,2 8,1 6,5 4,6 2,6 0,5 220 2,22 0,62 11 9,4 7,7 5,7 3,5 1,0 145 1,38 0,38 7 3,3 1,8 0,6 Обмеження робоча рідина: чисті нев'язкі, неагресивні рідини, що не містять твердих часток або волокон, подібні з водою по щільності і хімічної активності загальна жорсткість рідини, не більше 700 мкг-екв / кг вміст сполук заліза, не більше 500 мкг / кг вміст розчиненого кисню, не більше 50 мкг / кг вміст нафтопродуктів, не більше 1 мг / кг значення рН 7,0-9,5 максимальний вміст гліколю: 50% максимальний робочий тиск: 1 М Па (10 бар) граничні нижню і верхню значення температури рідини від -10 ° С до + 110 ° С максимальна температура навколишнього середовища: +40 ° С щоб уникнути кавітаційного шуму тиск на всмоктуванні повинно бути не менше 1,5 м водяного стовпа при температурі + 90 ° С Конструктивні характеристики моноблочні горизонтальні з одним робочим колесом корпус насосної камери з чавуну колесо робоче – центробіжне, закритого типу, виконане з термостійкого полімеру вал з металокераміки підшипники ковзання радіального типу з металокераміки гільза статора захисна з нержавіючої сталі AISI 304 відбивач з нержавіючої сталі AISI 304 корпус двигуна з алюмінію гайки сполучні в комплекті укомплектований кабелем живлення Двигун асинхронний двополюсний з короткозамкненим « мокрим » ротором, трьох швидкісний охолодження двигуна рідиною, що перекачується перемикання швидкостей здійснюється механічним трьохпозиційним перемикачем ступінь захисту IP44 клас ізоляції H однофазне виконання з встановленими в коробку висновків конденсатором напруга живлення: 220 в, 50 Гц режим роботи: тривалий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NPO |
| Вага | 4.5 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота подачі, м | 12 |
| Гарантія | 36 місяців |
| Діаметр вихідного отвору, дюйм | 1/2" |
| Діаметр вхідного отвору, дюйм | 1/2" |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | насос, паспорт, упаковка + приєднувальний комплект |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | +110 |
| Максимальний розмір частинок, мм | 0.05 |
| Матеріал робочого колеса | Технополімер |
| Напруга | 220 V В |
| Потужність, кВт | 0.24 |
| Принцип дії | Відцентровий |
| Продуктивність, м3/год | 8 |
| Тип насоса | Циркуляційний |
| Тиск, бар | 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 114 ₴


