Опис Електронасоси циркуляційні з "мокрим" ротором і автоматичним регулюванням. Енергоспоживання класу А. Галузь застосування Електронасоси циркуляційні серії BPS-ESA призначені для перекачування робочих рідин в регульованих системах опалення, у тому числі використають енергію сонця, у теплові насоси, у системах кондиціонування повітря із змінним витратою робочої рідини. Найбільш ефективні в опалювальних системах: зі змінною витратою (наявність автоматично регульованою арматури), в яких необхідно оптимізувати робочу точку насоса з котлами, які мають функцію підтримки заданої температури теплоносія автоматично або вручну перемикаються на нічний (економічний) режим роботи Зведена таблиця характеристик Модель Споживана потужність(P1), Вт Максимальна об'ємна подача, Qmax Об'ємна подача,Q м 3 /г 0 0,4 0,8 1,2 1,6 2,0 м 3 /г л/хв л/хв 0 0,11 0,22 0,33 0,44 0,55 BPS25-4ESA-180 22 2,4 0,67 Напор,м 4 3,35 2,75 2,15 1,85 1,5 13 2 0,56 2 1,9 1,75 1,6 1,4 1,1 6 0,95 0,26 1 1 0,75 Обмеження робоча рідина: чисті нев'язкі, неагресивні рідини, що не містять твердих часток або волокон, подібні з водою по щільності і хімічної активності загальна жорсткість рідини, не більше 700 мкг-екв / кг вміст сполук заліза, не більше 500 мкг / кг вміст розчиненого кисню, не більше 50 мкг / кг вміст нафтопродуктів, не більше 1 мг / кг значення рН 7,0-9,5 максимальний вміст гліколю: 50% максимальний робочий тиск: 1 М Па (10 бар) граничні нижню і верхню значення температури рідини від -10 °С до + 110 °С максимальна температура навколишнього середовища: +40 °С щоб уникнути кавітаційного шуму тиск на всмоктуванні повинно бути не менше 1,5 м водяного стовпа при температурі + 90 °С Конструктивні характеристики моноблочні горизонтальні з одним робочим колесом корпус насосної камери з чавуну колесо робоче – центробіжне, закритого типу, виконане з термостійкого полімеру вал з металокераміки підшипники ковзання радіального типу з металокераміки гільза статора захисна з нержавіючої сталі AISI 304 відбивач з нержавіючої сталі AISI 304 ротор оснащений постійними магнітами корпус двигуна з алюмінію вбудована система регулювання частоти обертання ротора вбудована система захисту двигуна від перевантаження електронна схема вибору режиму роботи насоса фронтальна панель управлення цифрове електронне відображення споживаної потужності і обраного режиму роботи насоса на панелі управління гайки сполучні в комплекті укомплектований кабелем живлення Двигун синхронний вентильного типу з «мокрим» ротором збільшений зазор між ротором та гільзою статора захисною без зниження к.к.д. двигуна охолодження двигуна рідиною, що перекачується вибір режиму роботи здійснюється кнопкою на коробці висновків ступінь захисту IP44 клас ізоляції H однофазне виконання з встановленої в коробку висновків електронною схемою управління частота обертання змінна, максимальна до 3000 об / хв напруга живлення 220 в, 50 Гц режим роботи: тривалий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NPO |
| Вага | 2.7 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота подачі, м | 4 |
| Гарантія | 60 місяців |
| Діаметр вихідного отвору, дюйм | 1 1/2" |
| Діаметр вхідного отвору, дюйм | 1 1/2" |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | насос, паспорт, упаковка + приєднувальний комплект |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | +110 |
| Максимальний розмір частинок, мм | 0.05 |
| Матеріал робочого колеса | Технополімер |
| Напруга | 220 V В |
| Потужність, кВт | 0.22 |
| Принцип дії | Відцентровий |
| Продуктивність, м3/год | 2.4 |
| Тип насоса | Циркуляційний |
| Тиск, бар | 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 252 ₴


