Циркуляційний електронасос Aruna RM 25-4-180
- Готово до відправки
- Код: 4823072207650
1 290 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис Електронасоси циркуляційні з "мокрим" ротором. Галузь застосування Електронасоси циркуляційні з «мокрим» ротором серії RM призначені для забезпечення циркуляції теплоносія в системах опалення, охолодження та кондиціювання, системах опалення «тепла підлога», сонячних системах обігріву і гарячого водопостачання котеджів, дач, господарських об'єктів і інших споживачів. Електронасоси можуть встановлюватися в закритих і відкритих системах. Обмеження Робоча рідина: чисті нев'язке неагресивні рідини, що не містять твердих часток або волокон Водневий показник pH 7,0-9,5 Максимальний вміст гліколю: 50% Граничні нижню і верхню значення температури рідини, що перекачується: від -10 °С до + 110 °С Максимальна температура навколишнього середовища +40 °С Максимальний робочий тиск: 1 МПа (10 бар) Щоб уникнути кавітаційного шуму тиск на всмоктуванні повинно бути не менше 1,5 м водяного стовпа при температурі + 90 °С Конструктивні характеристики Моноблочні горизонтальні рядні з одним робочим колесом Корпус насосної камери з чавуну Колесо робоче центробіжне закритого типу виконано з термостійкого полімеру Вал з металокераміки Підшипники ковзання радіального типу з металокераміки Гільза статора захисна з нержавіючої сталі AISI 304 Відбивач з нержавіючої сталі AISI 304 Корпус двигуна з алюмінію
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ARUNA |
| Вага | 2.2 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота подачі, м | 5 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр вихідного отвору, дюйм | 1 1/2" |
| Діаметр вхідного отвору, дюйм | 1 1/2" |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | насос, паспорт, паковання |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | +110 |
| Максимальний розмір частинок, мм | 0.05 |
| Матеріал робочого колеса | Технополімер |
| Напруга | 220 V В |
| Потужність, кВт | 0.07 |
| Принцип дії | Відцентровий |
| Продуктивність, м3/год | 3.2 |
| Тип насоса | Циркуляційний |
| Тиск, бар | 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 290 ₴


