Біметалічний секційний радіатор DUVERA 500/100 призначений для систем центрального та автономного опалення. Біметалеві радіатори DUVERA 500/100 розроблені з урахуванням вимог, що висуваються до радіаторів опалення під час експлуатації їх на території України. Біметалічний радіатор DUVERA 500/100 стане чудовим варіантом для приватного опалення будинку чи квартири. Завдяки збільшеній глибині радіатора до 100 мм у його конструкції є цілих 6 ламелей, він має набагато вище тепловіддачу та площу опалення, ніж радіатори з глибиною 80,85 мм. Надійність радіатора DUVERA 500/100 забезпечується сталевою внутрішньою частиною, а висока тепловіддача та елегантний італійський дизайн – алюмінієвим ребра. Основні відмінності біметалічного радіатора DUVERA 500/100 від інших моделей: - збільшена глибина радіатора до 100 мм - збільшена кількість тепловідвідних ребер до 6 - збільшена висота внутрішніх ребер на 40% Параметри секції: Потужність секції: 203 Вт Температура теплоносія, не більше: 120 ºС Габарити (ВхШхГ): 570х80х100 мм Маса секції: 1,58 кг Міжосьова відстань: 500 мм Робочий тиск: до 35 атм Тиск опресування: до 60 атм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Duvera |
| Вага | 1.58 кг |
| Країна виробник | Чехія |
| Матеріал | Біметал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ВхШхГ) | 570х80х100 мм |
| Довжина, мм | 1000 мм |
| Міжосьова відстань | 500 мм мм |
| Підведення води | Бічний |
| Робочий тиск, бар | до 35 |
| Теплова потужність, Вт | 203 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 999 ₴


