Інтернет-термостат прихованого монтажу Engo ZigBee 3.0 230В чорний
- Готово до відправки
- Код: EONE-230B
6 271 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інтернет-термостат прихованого монтажу Engo ZigBee 3.0 230В чорний Engo ONE – це інноваційний термостат із вбудованим датчиком вологості. У ньому елегантно поєднуються сучасність, високоточна робота та цікавий дизайн. Він простий у монтажі та використанні. Способи керування: бездротовий через програму ENGO Smart, використовуючи інтернет-шлюз ZigBee 3.0 EGATEZB провідний, коли термостат підключається безпосередньо до приймача (наприклад, до провідної коробки управління). Крім того, можна використовувати шлюз EGATEZB для керування термостатом за допомогою ENGO Smart. Термостат живиться від мережі 230В. В основному він призначений для керування системами теплої підлоги Переваги: стандарт зв'язку ZigBee 3.0 простота у використанні безліч функцій, доступних у програмі ENGO Controls / Tuya Smart можливість підключення додаткового датчика NTC регульоване підсвічування дисплея можливість встановлення мінімальної та максимальної заданих температур графіки з історією температури, доступні у додатку можливість спільного використання пристрою кількома користувачами push-повідомлення із програми Характеристики: Живлення: 230V AC 50Hz Максимальний струм: 3(1) A Діапазон заданих температур: 5°C – 45°C Точність показаних температур до: 0,5°C Алгоритм керування: TPI або гістерезис (±0,1°C до ±2°C) Зв'язок: ZigBee 3.0 2,4 ГГц Вхід S1-S2: Датчик температури підлоги або повітря, готельна картка Контрольний вихід: COM/NO (без напруги) Розміри, мм: 90 x 90 x 34 (13 мм після монтажу в коробці Ø 60 мм)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ENGO |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Польща |
| Сумісність з моделлю | X90 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 5 років |
| Клас захисту | IP30 |
| Максимальне навантаження | 3 (1) A |
| Монтаж | Вбудований |
| Напруга | 230V AC 50Hz В |
| Призначення | Для керування теплою підлогою або джерелом тепла |
| Регулятор температури | 5 - 45°C |
| Розмір, мм | 90 x 90 x 34 мм (13 мм після монтажу в коробці Ø 60 мм) |
| Тип | Інтернет-термостат |
| Тип підключення | Бездротовий |
| Керування | Сенсорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 271 ₴


