Накладний інтернет-термостат Engo ZigBee 3.0 Li-ion 3,7V білий
- Готово до відправки
- Код: EONE-BATW
6 797 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накладний інтернет-термостат Engo ZigBee 3.0 Li-ion 3,7V білий Engo ONE – це інноваційний термостат із вбудованим датчиком вологості, а також ідеальне поєднання сучасності з точною роботою та цікавим дизайном. Прилад дуже простий для монтажу та експлуатації. Можливість керувати через: бездротовий зв'язок через ENGO Smart, використовуючи інтернет-шлюз ZigBee 3.0 EGATEZB Термостат живиться від вбудованого літій-іонного акумулятора. Завдяки специфіці роботи мережі ZigBee, вона споживає мало енергії, тому не вимагає частої підзарядки. В основному призначений для керування системами тепла. Переваги: стандарт зв'язку ZigBee 3.0 простота у використанні безліч функцій, доступних у програмі ENGO Controls / Tuya Smart можливість підключення додаткового датчика NTC регульоване підсвічування дисплея можливість встановлення мінімальної та максимальної заданих температур графіки з історією температури, доступні у додатку можливість спільного використання пристрою кількома користувачами push-повідомлення із програми Характеристики: Джерело живлення: Вбудований Li-Ion акумулятор 3,7 В Діапазон заданих температур: 5°C – 45°C Точність показаних температур до: 0,5°C Алгоритм керування: TPI або Гістерезис (±0,1°C до ±2°C) Зв'язок: ZigBee 3.0 2,4 ГГц Вхід S1-S2: Датчик температури підлоги або повітря, готельна картка Розміри, мм: 90 x 90 x 14
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ENGO |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Польща |
| Живлення | Акумулятор |
| Сумісність з моделлю | X90 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 5 років |
| Клас захисту | IP30 |
| Максимальне навантаження | 3 (1) A |
| Монтаж | Накладний |
| Напруга | Вбудований Li-Ion акумулятор 3,7 В В |
| Призначення | Для керування теплою підлогою або джерелом тепла |
| Регулятор температури | 5 - 45°C |
| Розмір, мм | 90 x 90 x 14 мм |
| Тип | Інтернет-термостат |
| Тип підключення | Бездротовий |
| Керування | Сенсорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 797 ₴


