Дротовий релейний модуль Engo ERM-12A Використовується для увімкнення/вимкнення електричних приладів. Завдяки невеликим розмірам його можна встановити в монтажну коробку або там, де є необхідність керувати пристроєм, що виконує, з максимальним навантаженням 12А. Приклади застосування: керування опалювальним приладом (типу ON-OFF) шляхом підключення до реле термостата змінного струму 230 В (ESIMPLE230) підключення приймача з більшою потужністю, ніж дозволяє реле в термостаті. Максимальний струм споживання електричного пристрою не повинен перевищувати 12А. розвантаження виходів у блоці управління (наприклад, ECB08M) з ERM12A у разі використання більшої кількості приводів на зону або приймачів високої потужності (наприклад, електричні нагрівальні мати) Характеристики: Живлення: 230V AC 50 Hz Максимальний струм: 12A Силовий вхід: - NO/COM (безпотенційний вхід) - SL 230 В змінного току Керуючий вихід: NO/COM/NC (без напруги) Розміри, мм: 48 x 48 x 20
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ENGO |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 5 років |
| Колір | Чорний |
| Максимальний струм, А | 12 A |
| Монтаж | Накладний |
| Напруга | 230V AC 50 Hz В |
| Розмір, мм | 48 x 48 x 20 мм |
| Тип | Релейний модуль |
| Тип підключення | Дротовий |
| Керування | Електронний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 833 ₴


