Шланг для змішувача в нержавіючій обплітці з коротким штуцером Fado FLEX Шланг FADO Flex для підключення змішувача, голка коротка - повнопрохідний шланг неремонтопридатний з підвищеним ресурсом. Штуцер, накидна гайка та прес-гільзи з нікельованої латуні, обтискна обойма та обплетення підводки з нержавіючої сталі. Різьблення приєднання – зовнішнє/внутрішнє. Шланг для змішувача в нержавіючій обплітці зі штуцером - даний шланг є гумовим шлангом в обплітанні з нержавіючої сталі. Завдяки його конструкції, він відмінно справляється з навантаженнями на злам, внутрішнього тиску і відносно великі температури. Даний шланг має з'єднання з латунною накидною гайкою і з довгим або коротким штуцером, при додаванні герметика на цю конструкцію, система стає простою в установці, надійною і досить довговічною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fado |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,030 |
| Гарантія | 5 років |
| Довжина, мм | 30 см |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Максимальна робоча температура | 90 °C |
| Робочий тиск, бар | 20 |
| Розмір, мм | В3/8"xM10*18 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 181 ₴


