Шланг для змішувача в нержавіючій обплітці зі штуцером - даний шланг є гумовим шлангом в обплітанні з нержавіючої сталі. Завдяки його конструкції він відмінно справляється з навантаженнями на злам, внутрішній тиск і відносно великі температури. Даний шланг має з'єднання з латунною накидною гайкою і з довгим або коротким штуцером, при додаванні герметика на цю конструкцію, система стає простою в установці, надійною і досить довговічною. Підведення приєднується до водопровідної системи за допомогою гайки на 3/8", до змішувача голкою, довжина якої 35мм, різьблення М10. Підводка складається з термостійкого гумового шланга у зовнішній обплетенні з нержавіючої сталі AISI 304. Робоча температура рідини від 0 до 90°С. Робоче тиск до 20 бар. Гнучкий шланг змішувача Fado ZNDE надійний в експлуатації, довговічний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fado |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 5 років |
| Довжина, мм | 30 см |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Максимальна робоча температура | 90 °C |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Робочий тиск, бар | 20 |
| Розмір, мм | M10х3/8" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 202 ₴


