Терморегулятор виносний цифровий Fado TR11 Терморегулятор виносний цифровий Fado TR11 призначений для автоматичного регулювання температури в приміщеннях, обладнаних водяними системами опалення за допомогою подачі напруги на опалювальний прилад або сервопривід запірного органу при зниженні температури повітря в приміщенні нижче значення, встановленого користувачем. Температура навколишнього повітря оцінюється за вбудованим датчиком температури. Термостат може використовуватися також для керування іншими кліматичними системами та обладнанням у діапазоні паспортних меж налаштування (котли, сервоприводи та ін.). Також він дозволяє програмувати режими нагріву для 7 днів у шести різних часових відрізках. Встановлення цієї роботи підвищує ефект роботи всієї системи. ПРИЗНАЧЕННЯ І ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ: 1. У конструкції цифрових термостатів для систем обігріву серії TR11 застосовується найсучасніша мікрокомп'ютерна контрольна інтегральна схема, що відповідає вимогам міжнародних стандартів, що дозволяє здійснювати вимірювання температур за допомогою вбудованого та зовнішнього високопрецизійного датчика. 2. Інтегральна схема також забезпечує можливість порівняння параметрів із заданими користувачем у режимі реального часу, автоматичного запуску та завершення роботи обладнання для підтримки у приміщенні певної температури. Передбачено можливість встановлення 6 часових періодів та відповідної температури на кожен день, а також використання функції постійного або тимчасового регулювання. 3. Спеціальна контрольна функція подвійного датчика дозволяє здійснювати ефективне визначення температури обладнання поряд з температурою в приміщенні. Якщо температура обладнання перевищує максимально задане значення, термостат автоматично зупинить процес обігріву з метою безпеки електричного обладнання. Разом з тим, якщо температура в приміщенні буде нижчою за мінімальну температуру, безпечну для роботи електричного обладнання, термостат відновить його роботу і забезпечить подальше функціонування в певному температурному діапазоні. Зазначені функції сприяють довгостроковості експлуатації обладнання, а також забезпечують надійність та енергоефективність системи. Характеристики: Бренд: FADO Тип товару: Терморегулятор Серія: FLOOR Тип з'єднання: Засувка Вид товару: Електричний Споживання енергії: < 1,5 Вт Тимчасова похибка: < 1% Напруга живлення: 220 В, 50/60 Гц Струм навантаження: GA: 3A GB: 16A Контрольний температурний діапазон: 5 °С – 35 °С Температурна точність: ±1 °С Застосовується в рідині: для води (гарячий та холод.) Група товару: Система "Тепла підлога" Призначення: Для регулювання температури Форма товару: Прямий Матеріал: Пластик ABS Особливості товару: Цифровий виносний Вага, кг: 0.190 Габарити (ГxШxВ), см: 86 мм х 86 мм х 13 мм (висота, ширина, глибина)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fado |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.19 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон температур, °C | 5 °С — 35 °С |
| Клас захисту | IP20 |
| Матеріал корпусу | Пластик ABS |
| Напруга | 220 В, 50/60 Гц В |
| Розмір, см | 86 мм х 86 мм х 13 мм |
| Споживання електроенергії, Вт | < 1,5 Вт |
| Спосіб встановлення | Настінний |
| Тип | Терморегулятор |
| Керування | Механічне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 591 ₴


