Циркуляційний електронасос Aruna RM 20-4-130
- Готово до відправки
- Код: 4823121302855
1 228 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електронасоси циркуляційні з «мокрим» ротором серії RM призначені для забезпечення циркуляції теплоносія в системах опалення, охолодження та кондиціювання, систем опалення «тепла підлога», сонячних системах обігріву та гарячого водопостачання котеджів, дач, господарських об'єктів та інших споживачів. Електронасоси можуть встановлюватись у закритих та відкритих системах. Циркуляційний насос Aruna RM 20-4-130 Особливості : Робоча рідина: чисті неагресивні рідини, які не містять твердих частинок або волокон; Водневий показник pH 7,0-9,5; Максимальний вміст гліколю: 50 відс.; Граничні нижнє і верхнє значення температури рідини, що перекачується: від -10 до + 110 град; Максимальна температура довкілля +40 град; Колесо робоче відцентрове закритого типу; Підшипники ковзання радіального типу із металокераміки; Гільза статора захисна із нержавіючої сталі AISI 304; Відбивач із нержавіючої сталі AISI 304; Корпус двигуна з алюмінію
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ARUNA |
| Вага | 1.9 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота подачі, м | 4 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр вихідного отвору, дюйм | 1" |
| Діаметр вхідного отвору, дюйм | 1" |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | Насос циркуляційний; Інструкція з експлуатації; Гарантійний талон; Паковання. |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | +110 |
| Матеріал робочого колеса | Технополімер |
| Напруга | 220 V В |
| Потужність, кВт | 0.07 |
| Принцип дії | Відцентровий |
| Продуктивність, м3/год | 2,3 |
| Тип насоса | Циркуляційний |
| Тиск, бар | 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 228 ₴


