Циркуляційний насос NPO BPS 25-4SM-180 Next + шнур живлення + приєднувальний комплект
- Готово до відправки
- Код: 4823121302787
2 808 ₴
2 541 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис Електронасоси енергоефективні циркуляційні з «мокрим» ротором NPO (Насоси Плюс Устаткування) серії BPS NEXT Галузь застосування Електронасоси енергоефективні циркуляційні з «мокрим» ротором серії BPS NEXT застосовуються для забезпечення циркуляції теплоносія в системах опалення, охолодження та кондиціювання, а також у сонячних системах обігріву котеджів, дач, господарських об'єктів та інших споживачів. Електронасос розроблений для зниження енергоспоживання систем опалення. Максимальна ефективність застосування досягається при встановленні в системах, оснащених автоматичною запірною арматурою (термовентили, триходові клапани і т.д.) та пристроями нагріву (котлами) із вбудованою автоматикою. Тобто, в системах, що змінюють свою гідравлічну характеристику в залежності від температур теплоносія та навколишнього середовища. ПЕРЕВАГИ: • Економія електроенергії від 30 до 300% (залежно від моделі) за рахунок особливої конструкції електродвигуна та його електронного керування • Клас енергетичної ефективності «А», EEI ≤ 0,23 відповідно до Директиви 2005/32/ЄС Європейського Парламенту • Час роботи від джерел безперебійного живлення збільшується в середньому в 2 рази порівняно із звичайними циркуляційними насосами зі схожими характеристиками • 4 режими роботи, включаючи режим «ECO», оптимізований для забезпечення роботи системи опалення з мінімальними витратами електроенергії • Стабільні характеристики при напрузі електромережі (200 – 264), відхилення від заявлених характеристик 10% при напрузі електромережі (176 – 200) В • Захист двигуна від перевантажень • Індикація помилок при аварії • Функція перевірки блокування ротора • Низький рівень шуму • Знімний кабель живлення з розбірним з'єднувачем • Гарантійний період експлуатації – 60 місяців ОБМЕЖЕННЯ: • Робоча рідина: чисті нев'язкі, неагресивні рідини, що не містять твердих частинок або волокон, подібні до води за щільністю та хімічною активністю • Загальна жорсткість не більше 700 мкг-екв/л • Вміст сполук заліза трохи більше 500 мкг/л • Вміст розчиненого кисню трохи більше 50 мкг/л • Водневий показник рН: 7,0 – 9,5 • Максимальний вміст гліколю: 50% • Граничне нижнє та верхнє значення температури рідини перекачується: +2°С...+95°С • Максимальна температура довкілля: +40°С • Щоб уникнути кавітаційного шуму, тиск на всмоктуванні повинен бути не менше 1,5 г водяного стовпа при температурі +90°С КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ: • Моноблочні одноступінчасті відцентрові • Корпус насосної камери з чавуну з внутрішнім катафорезним покриттям • Колесо робоче – відцентрове, закритого типу, виконане з термостійкого полімеру • Вал з металокераміки • Підшипники ковзання по металокераміці • Гільза статора захисна з нержавіючої сталі AISI 304 • Відбивач із нержавіючої сталі AISI 304 • Ротор має постійні магніти. • Корпус двигуна з алюмінію • Вбудована система регулювання частоти обертання ротора • Вбудована система захисту двигуна від навантаження • Електронна схема вибору режиму роботи насоса • Гайки з'єднувальні в комплекті • Укомплектований знімним кабелем живлення з розбірним з'єднувачем завдовжки 1,2м. ДВИГУН : • Безколекторний постійний струм з «мокрим» ротором з електронним керуванням. • Охолодження двигуна рідиною, що перекачується. • Вибір режиму роботи здійснюється кнопкою на коробці висновків • Однофазне виконання за електронною схемою керування, встановленою в коробці висновків Характеристики: Характеристики: Бренд: NPO насоси плюс обладнання Тип: Циркуляційний насос Максимальний натиск: 4 м Максимальна продуктивність: 50 л/хв Потужність: 22 Вт Фази: Однофазний Монтажна довжина: 180 мм Підключення: Різьбове Діаметр вхідного патрубка: 1 1/2" Діаметр патрубка, що виходить: 1 1/2" Підключення до трубопроводу: 1" Матеріал корпусу: Чавун Кількість швидкостей: 3 Застосування: Системи опалення
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NPO |
| Вага | 2.5 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота подачі, м | 4 |
| Гарантія | 60 місяців |
| Діаметр вихідного отвору, дюйм | 1 1/2" |
| Діаметр вхідного отвору, дюйм | 1 1/2" |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | насос, паспорт, упаковка + приєднувальний комплект |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | +110 |
| Максимальний розмір частинок, мм | 0.05 |
| Матеріал робочого колеса | Технополімер |
| Напруга | 220 V В |
| Потужність, кВт | 0.022 |
| Принцип дії | Відцентровий |
| Продуктивність, м3/год | 3 |
| Тип насоса | Циркуляційний |
| Тиск, бар | 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 541 ₴


