Опис Циркуляційний насос ARUNA RM 32-8-180 є гарним рішенням для забезпечення ефективного та надійного циркулювання теплоносія у системах опалення та гарячого водопостачання. Це електронасос циркуляційний із "мокрим" ротором. Галузь застосування Електронасоси циркуляційні з "мокрим" ротором серії RM призначені для забезпечення циркуляції теплоносія в системах опалення, охолодження та кондиціювання, системах опалення "тепла підлога", сонячних системах обігріву та гарячого водопостачання котеджів, дач, господарських об'єктів та інших споживачів. Електронасоси можуть встановлюватись у закритих та відкритих системах. Обмеження Рідина, що перекачується: чисті нев'язкі неагресивні рідини, що не містять твердих частинок або волокон Водневий показник pH 7,0-9,5 Максимальний вміст гліколю: 50% Граничні нижнє і верхнє значення температури рідини, що перекачується: від -10°С до +110°С Максимальна температура довкілля +40°С Максимальний робочий тиск: 1 МПа (10 бар) Щоб уникнути кавітаційного шуму, тиск на всмоктуванні повинен бути не менше 1,5 м водяного стовпа при температурі +90°С Конструктивні характеристики Моноблочні горизонтальні рядні з одним робочим колесом Корпус насосної камери із чавуну Колесо робоче відцентрове закритого типу виконане з термостійкого полімеру. Вал з металокераміки Підшипники ковзання радіального типу з металокераміки Гільза статора захисна із нержавіючої сталі AISI 304 Відбивач із нержавіючої сталі AISI 304 Корпус двигуна з алюмінію Характеристики Діаметр патрубка, дюйм: 1 1/2 Максимальна продуктивність, м3/год: 6 Максимальна температура рідини, що перекачується °C: 110 °C Максимальний натиск, м: 8 Довжина монтажна, мм: 180 Потужність, Вт 165 Наявність терморегулятора Ні Тип підключення Різьбове
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ARUNA |
| Вага | 3.5 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота подачі, м | 8 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр вихідного отвору, дюйм | 1 1/2" |
| Діаметр вхідного отвору, дюйм | 1 1/2" |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | насос, паспорт, паковання |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | +110 |
| Максимальний розмір частинок, мм | 0.05 |
| Матеріал робочого колеса | Технополімер |
| Напруга | 220 V В |
| Потужність, кВт | 0.165 |
| Принцип дії | Відцентровий |
| Продуктивність, м3/год | 6 |
| Тип насоса | Циркуляційний |
| Тиск, бар | 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 857 ₴


