Збірний колектор Icma 1"х1" 1/2 ВЗ з подвійною камерою №785
- Готово до відправки
- Код: 87785AF05
9 760 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Збірний колектор Icma 1"х1" 1/2 ВЗ з подвійною камерою №785 Колектор №785 - збірний колектор, можна з'єднувати кілька між собою для підключення до систем як високотемпературних, так і низькотемпературних, що спрощує монтаж, і знижує габаритні розміри. Основна перевага цих колекторів у тому, що в єдиному корпусі об'єднані пряма та зворотна лінія котла, але вони незалежні. Особлива внутрішня конструкція колектора складається з двох камер, розташованих окремо один від одного, спеціально для поділу прямої та зворотної лінії. Характеристики: Бренд: ICMA Серія: 785 Тип виробу: Збірний колектор Тип системи: Система опалення Максимальна робоча температура, °С: 95 Максимальний робочий тиск, бар: 10 Наявність насоса: Ні Розмір підключення до системи: 1"х1" 1/2 Вага нетто, кг: 3,28 Габаритні розміри виробу (ВхШхГ), мм: 114х355х106 Країна виробник: Італія Країна реєстрації бренду: Італія
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ICMA |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 3,28 |
| Габарити (ВхШхГ) | 114х355х106 мм |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Максимальна робоча температура | 95 °C |
| Підключення | 1"х1" 1/2 |
| Робочий тиск, бар | 10 барів |
| Тип | Збірний колектор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 760 ₴


