Змішувальна група Icma без насоса №M061 Компактна насосна група ICMA Арт. М061 призначена для систем теплої водяної підлоги та для підключення до розподільчих колекторів. Насосна група відповідає за підтримку стабільної температури води та за її безперервну циркуляцію. Регулювання температури проводиться простим поворотом регулюючої ручки. Характеристики: Бренд: ICMA Тип виробу: Змішувальна група Максимальний робочий тиск, бар: 10 Матеріал: Латунь Наявність байпаса: Немає Наявність насоса: Немає Покриття: Нікель Розмір підключення: 1" Різьба: Зовнішня Максимальна робоча температура, °C: 110 Шкала регулювання температури, °C: 20–50 Вид підключення: Різьба Вага нетто, кг: 3,52 Габаритні розміри виробу (ВхШхГ), мм: 338х167х100 Країна виробник: Італія Країна реєстрації бренду: Італія
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ICMA |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 3,52 |
| Габарити (ВхШхГ) | 338х167х100 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр підключення | 1" |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Матеріал | Латунь, Покриття: Нікель |
| Наявність байпасу | Немає |
| Наявність насоса | Немає |
| Призначення | Для розподілу теплової енергії в системі "тепла підлога" |
| Регулятор температури | 20–50°C |
| Робочий тиск, бар | 10 барів |
| Різьба приєднання | зовнішня |
| Тип | Змішувальна група |
| Тип підключення | Різьблення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 129 ₴


