Шланг для води Aquastrong SILICONE ГШ 120 см
- Готово до відправки
- Код: AS12120-S
137 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шланги для води призначені для підключення сантехнічних виробів та побутової техніки: магістральних фільтрів, змішувачів, унітазів, біде, водонагрівачів та посудомийних машин. Асортимент ТМ AQUASTRONG представлений шлангами в нейлоновому та силіконовому обплетенні. Основною перевагою є те, що при використанні у вологому середовищі конденсат не викликає корозії, як це відбувається з металевим обплетенням. Отже, значно зростає термін використання. Шланги для води ТМ AQUASTRONG проходять випробування на розрив підтиском 20 бар та сертифіковані в Україні. Особливості : Матеріал обплетення з нейлону Витримує максимальний тиск 20 АТМ Температуру 95 С Термін експлуатації 15 років
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquastrong |
| Країна виробник | Угорщина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина, мм | 120 см |
| З'єднання | Гайка-Штуцер |
| Максимальна робоча температура | 95 °C |
| Матеріал | шланга: нетоксичний каучук EPDM, оплетка силікон |
| Призначення | для підключення до водопроводу сантехнічних виробів та побутової техніки |
| Робочий тиск, бар | 20 |
| Розмір, мм | 1/2"х1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 137 ₴


