Циркуляційний насос Aruna RM 25-6-180, Hmax 5,8 м, Qmax 55 л/хв, 100 Вт + приєднувальний комплект
- Готово до відправки
- Код: 4823121303357
1 455 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Циркуляційний насос Aruna RM 25-6-180, Hmax 5,8 м, Qmax 55 л/хв, 100 Вт + приєднувальний комплект Електронасос з мокрим ротором для перекачування робочих рідин в одно- та двотрубних системах опалення відкритого та закритого типу, в тому числі, що використовують енергію сонця, теплові насоси, системи кондиціювання повітря. Особливості та переваги: Моноблочний, горизонтальний, з одним робочим колесом; Корпус насосної камери з чавуну, корпус двигуна з алюмінію; Центробіжне робоче колесо із міцного технополімеру; Вал із металокераміки, підшипники радіального типу з металокераміки; Гільза статора з нержавіючої сталі AISI 304, відбивач з нержавіючої сталі AISI 304. Обмеження для рідини, що перекачується: Перекачувана рідина: вода або чисті, нев'язкі, неагресивні рідини, що не містять твердих частинок або волокон, подібні до води за щільністю та хімічною активністю; Показник рН: 7-9.5; Максимальний вміст гліколю: 50%; Граничні значення температури рідини, що перекачується: від -10 °С до +110 °С. Технічні характеристики: Максимальна об'ємна подача: 3,3 м.куб/год (55 л/хв) при мінімальному напорі; Оптимальна об'ємна подача: 1,8 м.куб/год (30 л/хв) при напорі 2,9 м; Максимальна температура навколишнього середовища: +40 °C; Для уникнення кавітаційного шуму тиск на всмоктуванні повинен бути не менше 1,5 м водяного стовпа при температурі +90°С; Режим роботи: тривалий; Комплектація: Насос, Комплект гайок, Документація. Двигун насоса: Асинхронний двополюсний з короткозамкненим "мокрим" ротором, охолоджується рідиною, що перекачується; Однофазне виконання з встановленим у коробку виводів конденсатором. Характеристики: Бренд: Aruna Тип з'єднання: Різьбове Типорозмір: 25-6-180 Призначення насосу: Опалення Споживана потужність, Вт: 100 Максимальна продуктивність, м.куб/год: 3,3 Максимальна продуктивність, л/хв: 53 Максимальний напір, м: 5,8 Діаметр трубопроводу: 25 мм Монтажна довжина: 180 мм Кількість швидкостей: 3 Температура рідини (max): -10...+110 °C Матеріал корпусу двигуна: Алюміній Матеріал робочого колеса: Технополімер Матеріал насосної камери: Чавун Максимальний тиск: 10 бар Напруга: 220В, 50 Гц Розмір вхідного отвору: G1½-B Розмір вихідного отвору: G1½-B Країна реєстрації бренду: Україна Країна-виробник: Китай
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ARUNA |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців від виробника |
| Діаметр вихідного отвору, дюйм | 1½ |
| Діаметр вхідного отвору, дюйм | 1½ |
| Діаметр трубопроводу, дюйм | 25 мм |
| З'єднання | Нарізне |
| Комплектація | Насос, Комплект гайок, Документація |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Максимальна температура довкілля, °C | +40 °C |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | Від -10 °С до +110 °С |
| Матеріал корпусу | Корпус насосної камери з чавуну, корпус двигуна з алюмінію |
| Матеріал робочого колеса | Технополімер |
| Напруга | 220 В, 50 Гц В |
| Напір max, м | 5,8 |
| Потужність, Вт | 100 Вт |
| Продуктивність, л/хв | 55 |
| Продуктивність, м3/год | 3,3 |
| Режими роботи | Тривалий |
| Робочий тиск, бар | 10 |
| Тип двигуна | Асинхронний двополюсний з короткозамкненим "мокрим" ротором, охолоджується рідиною, що перекачується |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 455 ₴


